Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Публічні оферти

ofertaПублічна оферта – адресована невизначеному колу фізичних осіб пропозиція акціонерного товариства СК “ББС ІНШУРАНС“ укласти договір страхування. Договори оферти бувають двох типів – публічний та договір приєднання. Відрізняються вони колом їх сторін та способом їх укладення. Вимоги ст.633 ЦК України, яка регулює порядок укладення публічного договору, прямо забороняють надавати переваги одному споживачеві перед іншим. Тобто, якщо на вимогу клієнта страхова компанія змінює певні умови надання послуг, ці умови мають застосовуватися також і до інших клієнтів. 

1. Публічні оферти щодо укладання договору добровільного комплексного страхування подорожуючих

2. Публічні оферти щодо укладання договору добровільного договору добровільного страхування від нещасних випадків на випадок хвороби

3. Публічні оферти щодо укладання договору добровільного страхування наземного транспорту та цивільної відповідальності

4. Публічні оферти щодо укладання договору добровільного страхування майна та відповідальності

5. Публічні оферти щодо укладання договору добровільного медичного страхування

6. Публічні оферти щодо укладання договорів інших видів страхування

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)