Публічні оферти

Публичная оферта Публічна оферта – адресований невизначеному колу фізичних осіб пропозицією акціонерного товариства СК “БРОКБІЗНЕС“ укласти договір страхування. Договори оферти бувають двох типів – публічний та договір приєднання. Відрізняються вони колом їх сторін та способом їх укладення. Вимоги ст.633 ЦК України, яка регулює порядок укладення публічного договору, прямо забороняють надавати переваги одному споживачеві перед іншим. Тобто, якщо на вимогу клієнта страхова компанія змінює певні умови надання послуг, ці умови мають застосовуватися також і до інших клієнтів. 

Публічні пропозиції добровільного комплексного страхування подорожуючих:

Публічна оферта подорожуючих по Україні

Публічна оферта подорожуючих по Україні (Версія 1.1 дійсна з 11.01.2020р.)

Публічна оферта подорожуючих закордон

Публічна оферта подорожуючих закордон (Версія 1.1 дійсна з 11.01.2020р.)

Публічна оферта подорожуючих закордон Дніпро

Публічна оферта подорожуючих закордон (перевод на чешский)

Публічна оферта подорожуючих закордон (переклад на чешську) від 10.06.2021р.

Публічна оферта щодо укладення електронного договору добровільного комплексного міжнародного страхування подорожуючих по україні №002/оп від 25.06.2020

Публічна оферта подорожуючих закордон (переклад на англ)

Публічна оферта що укладення електронного договору добровільного комплексного міжнародного страхування подорожуючих закордон (Версія 1.2 дійсна з 07.07.2020р.)

Публічна оферта щодо укладення договору добровільного комплексного міжнародного страхування подорожуючих закордон (012ко-018оп)

МПП Закордон Версія 5

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА ЩОДО УКЛАДЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДОГОВОРУ ДОБРОВІЛЬНОГО КОМПЛЕКСНОГО МІЖНАРОДНОГО СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ПО УКРАЇНІ СТУДЕНТІВ

Публична оферта для онлайн договорів МПП, укладених з 09.07.2021 – по поточну дату

Публична оферта для договорів МПП (Польща), укладених з 01.07.2021 – по поточну дату

 

Додаткове меню:

Корисні статті

Футбольная команда "БРОКБИЗНЕС"

КОМАНДА «БРОКБІЗНЕС» – І В СПОРТІ, І В БІЗНЕСІ

Футбольна команда страхової компанії «Брокбізнес» зайняла 2-ге місце у першій ТОП-лізі «Маракании ліги». І в бізнесі є місце для спорту.
Розповідаючи про страхову компанію ми зазвичай говоримо про фінансові досягнення, рейтинги плани та стратегії, але наразі хочеться акцентувати увагу на не менш важливих речах це місія та цінності, які страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» багато років поспіль несе в світ та  яких неухильно дотримується колектив компанії.

Читать далее »
Компания Pfizer

Страхова компанія “БРОКБІЗНЕС” уклала договір з Pfizer

СТРАХОВА КОМПАНІЯ  “БРОКБІЗНЕС” уклала договір страхування відповідальності перед Третіми особами за нанесення шкоди їх життю та здоров’ю під час проведення клінічних випробувань. Страхувальником стала компанія Pfizer.

Читать далее »

Форма зворотного зв'язку