Поліс ДЦВ (розширення автоцивілки)

Купити електронний поліс ДЦВ всього за 7 хвилин.

Полис ДГО (расширение ОСАГО)ДЦВ (Добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів) – страховий поліс, який забезпечує збільшення лімітів відшкодування за полісом Автоцивілки.

На даний момент максимальна сума відшкодування за ОСЦПВ є сталою, та становить:

  • 320 000 грн. за шкоду, завдану життю та/або здоров’ю;
  • 160 000 грн. за шкоду, завдану майну потерпілого.

Трапляються ситуації, коли збиток виходить за межі зазначених лімітів, і різницю доводиться покривати із власної кишені. В таких випадках доречним буде поліс Додаткової автоцивілки (Поліс ДЦВ).

Ліміти відповідальності

Розмір страхового покриття, згідно з умовами договору Добровільного страхування цивільної відповідальності обирається клієнтом на власний розсуд:

  • 100 000,00 грн.;
  • 200 000,00 грн.;
  • 300 000,00 грн.;
  • 500 000,00 грн.

Загальна сума виплат за кількома страховими випадками не може перевищувати страхової суми за Договором.

Ліміти відповідальності за кожним Договором страхування встановлюються окремо: за шкоду заподіяну життю і здоров’ю та за шкоду заподіяну майну Третіх осіб.

За полісом Додаткової автоцивілки, після виплати страхового відшкодування розмір страхової суми клієнта зменшується на суму виплачених відшкодувань.

Увага: якщо транспортний засіб використовується в якості ТАКСІ, застосовуються індивідуальні умови страхування. Для оформлення договору потрібно звернутись до менеджера (спеціаліста) страхової компанії або залишити заявку на консультацію.

Оформити поліс добровільного страхування відповідальності ДЦВ Online:

Інструкція з укладання електронного поліса ДЦВ:

Play Video

Варіанти оплати поліса ДЦВ:

Від чого залежить ціна (вартість) ДЦВ:

Страховий поліс ДЦВ не відноситься до дорогого продукту. Ціна поліса не фіксується і залежить від нюансів. Щоб визначити вартість поліса для вашого транспортного засобу, калькулятор ДЦВ враховувати різні чинники. Давайте їх розглянемо:

Основні продукти:

Корисні статті:

Страхування дронів сьогодні

Щороку на українському ринку з’являється до 5000 нових дронів. Ми вже не можемо уявити картографування, аероосморт об’єктів, аерофотозйомку, будівництво і т.д. без використання БПЛА. Активне використання БПЛА збільшило число ризиків пов’язаних з їх використанням.

Читать далее »

Основні переваги СК «БРОКБІЗНЕС»:

Економія часу

Оформлення поліса займе не більше 7 хвилин

Додатковий страховий захист

Поліс ДСЦПВ можна оформити до автоцивілкі будь-якої компанії

Сервіс

Безпечна оплата і моментальнє отримання договору, цілодобова консультація оператора

Лояльность

Можливість використання промо-коду для отримання знижки

Часті питання FAQ

Ми зібрали для Вас наступні відповіді:

На будь-який термін, до 1 року. Мінімальний термін 15 днів. Страхова компанія гарантує страховий захист – виплату в розмірі від 100 000 до 500 000 грн., Який визначається Клієнтом.

Це договір добровільного страхування відповідальності власників транспортних засобів (Добровільна Автоцивілка) укладений між Страхувальником та Страховиком у електронній формі. Відповідно до п.5. частини 1 статті 3 Закону України «Про електронну комерцію». Електронний договір – це домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов’язків і оформлена в електронній формі. Договір, укладений за допомогою інформаційно-телекомунікаційних систем за згодою обох сторін вважається укладеним в письмовій формі (частини 2 статті 639 Цивільного кодексу України).

Програма добровільного страхування відповідальності власників транспортних засобів (ДЦВ) передбачає страхування Вашої відповідальності перед Третіми особами, тобто,  договором відшкодовуються тільки збитки нанесені майну та/або життю та здоров’ю Третіх осіб  внаслідок ДТП з Вашої вини (якщо винуватцем ДТП визнано Вас).

Для отримання відшкодування збитків завданих вашому автомобілю, рекомендуємо розглянути умови страхування КАСКО.

Рішення про виплату страхового відшкодування приймається одночасно з рішенням про виплату  за полісом  обов’язкової автоцивілки.

Виплата страхового відшкодування здійснюється впродовж 10 (десяти) робочих днів після прийняття такого рішення.

Страхование автомобиля

Залиште свої відгуки - вони важливі для нас:

5 2 голоса
Рейтинг статьи
Підписатися
Повідомити про
guest
0 комментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Замовлення консультації:

Форма зворотного зв'язку