Поліс ДЦВ (розширення автоцивілки)

Купити електронний поліс ДЦВ всього за 7 хвилин.

Полис ДГО (расширение ОСАГО)ДЦВ (Добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів) – страховий поліс, який забезпечує збільшення лімітів відшкодування за полісом Автоцивілки.

На даний момент максимальна сума відшкодування за ОСЦПВ є сталою, та становить:

  • 260 000 грн. за шкоду, завдану життю та/або здоров’ю;
  • 130 000 грн. за шкоду, завдану майну потерпілого.

Трапляються ситуації, коли збиток виходить за межі зазначених лімітів, і різницю доводиться покривати із власної кишені. В таких випадках доречним буде поліс Додаткової автоцивілки (Поліс ДЦВ).

Ліміти відповідальності

Розмір страхового покриття, згідно з умовами договору Добровільного страхування цивільної відповідальності обирається клієнтом на власний розсуд:

  • 100 000,00 грн.;
  • 200 000,00 грн.;
  • 300 000,00 грн.;
  • 500 000,00 грн.

Загальна сума виплат за кількома страховими випадками не може перевищувати страхової суми за Договором.

Ліміти відповідальності за кожним Договором страхування встановлюються окремо: за шкоду заподіяну життю і здоров’ю та за шкоду заподіяну майну Третіх осіб.

За полісом Додаткової автоцивілки, після виплати страхового відшкодування розмір страхової суми клієнта зменшується на суму виплачених відшкодувань.

Оформити поліс добровільного страхування відповідальності ДСВ Online:

Інструкція з укладання електронного поліса ДЦВ:

Play Video

Варіанти оплати поліса ДЦВ:

Від чого залежить ціна (вартість) ДЦВ:

Страховий поліс ДЦВ не відноситься до дорогого продукту. Ціна поліса не фіксується і залежить від нюансів. Щоб визначити вартість поліса для вашого транспортного засобу, калькулятор ДЦВ враховувати різні чинники. Давайте їх розглянемо:

Основні продукти:

Корисні статті:

Футбольная команда "БРОКБИЗНЕС"

КОМАНДА «БРОКБІЗНЕС» – І В СПОРТІ, І В БІЗНЕСІ

Футбольна команда страхової компанії «Брокбізнес» зайняла 2-ге місце у першій ТОП-лізі «Маракании ліги». І в бізнесі є місце для спорту.
Розповідаючи про страхову компанію ми зазвичай говоримо про фінансові досягнення, рейтинги плани та стратегії, але наразі хочеться акцентувати увагу на не менш важливих речах це місія та цінності, які страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» багато років поспіль несе в світ та  яких неухильно дотримується колектив компанії.

Читать далее »

Основні переваги СК «БРОКБІЗНЕС»:

Економія часу

Оформлення поліса займе не більше 7 хвилин

Додатковий страховий захист

Поліс ДСЦПВ можна оформити до автоцивілкі будь-якої компанії

Сервіс

Безпечна оплата і моментальна договору, консультація оператора

Лояльность

Можливість використання промо-коду для отримання знижки

Часті питання FAQ

Ми зібрали для Вас наступні відповіді:

На будь-який термін, до 1 року. Мінімальний термін 15 днів. Страхова компанія гарантує страховий захист – виплату в розмірі від 100 000 до 500 000 грн., Який визначається Клієнтом.

Це договір добровільного страхування відповідальності власників транспортних засобів (Добровільна Автоцивілка) укладений між Страхувальником та Страховиком у електронній формі. Відповідно до п.5. частини 1 статті 3 Закону України «Про електронну комерцію». Електронний договір – це домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов’язків і оформлена в електронній формі. Договір, укладений за допомогою інформаційно-телекомунікаційних систем за згодою обох сторін вважається укладеним в письмовій формі (частини 2 статті 639 Цивільного кодексу України).

Програма добровільного страхування відповідальності власників транспортних засобів (ДЦВ) передбачає страхування Вашої відповідальності перед Третіми особами, тобто,  договором відшкодовуються тільки збитки нанесені майну та/або життю та здоров’ю Третіх осіб  внаслідок ДТП з Вашої вини (якщо винуватцем ДТП визнано Вас).

Для отримання відшкодування збитків завданих вашому автомобілю, рекомендуємо розглянути умови страхування КАСКО.

Рішення про виплату страхового відшкодування приймається одночасно з рішенням про виплату  за полісом  обов’язкової автоцивілки.

Виплата страхового відшкодування здійснюється впродовж 10 (десяти) робочих днів після прийняття такого рішення.

Страхование автомобиля

Залиште свої відгуки - вони важливі для нас:

5 2 голоса
Рейтинг статьи
Підписатися
Повідомити про
guest
0 комментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Замовлення консультації:

Форма зворотного зв'язку