Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Страхування квартири (Програма «Експрес»)

Купити електронний поліс страхування квартири всього за 7 хвилин

red info 48 Ціна дійсна лише за умови придбання полісу на сайті компанії та може відрізнятися від цін в представництвах.

Програма страхування "Квартира-Експрес" передбачає:
страхування Вашої квартири від пошкодження та/або повної загибелі (знищення), а також страхування Вашої відповідальності перед сусідами. 

Страхова компанія «ББС ІНШУРАНС» надає страховий захист: від пожежі, вибуху, влучення блискавки, стихійних явищ, пошкодження водою та протиправних дій третіх осіб; цивільно-правової відповідальності перед сусідами;

ЗАСТРАХУВАТИ МОЖНА:
- конструктивні елементи квартири;
- внутрішнє оздоблення та обладнання (ремонт, комунікації, вбудована техніка);
- рухоме майно (електронна та побутова техніка, меблі, предмети інтер’єру тощо);

Програма страхування обирається Страхувальником.

Якщо Ви придбаєте договір страхування Ваше майно буде застраховане від повного пакету ризиків:

Страхова сумма:

Згідно умов договору добровільного страхування майна, ліміти на відшкодування складають:

  • 1 050 000,00 грн. – варіант “Економ“;
  • 1 605 000,00 грн. – варіант “Стандарт“;
  • 2 200 000,00 грн – варіант “Єліт“.

Варіанти оплати поліса страхування майна:

  • через онлайн платіжні системи, наприклад iPay, portmone;
  • онлайн оплата, через сайт компанії;
    готівковими коштами, через регіональне управління;
  • на розрахунковий рахунок компанії.

Основні переваги страхової компанії "ББС ІНШУРАНС"

Економія часу

Оформлення поліса займе не більше 10 хвилин

Додатковий страховий захист

Цивільно-правова відповідальність

Сервіс

Безпечна оплата і моментальне оформлення договору, консультація оператора

Врахування зносу

Ми виплатимо відшкодування на відновлювальний ремонт майна без врахування зносу

Часті питання

Франшиза. Програмою передбачено франшизу 0,5% (але не менше 200 грн.) від страхової суми при пошкодженні майна та 3% від страхової суми при повній загибелі/втраті майна. При страхуванні без огляду встановлюється часова франшиза 7 днів, протягом цього періоду збитки не відшкодовуються. 

– 2000 грн.

Страхова сума встановлюється окремо на кожну групу майна в розмірі до 2 000 000 грн. в залежності від групи застрахованого майна (житлове приміщення, оздоблення чи рухоме майно).

Можливе окреме страхування тільки ремонту та/або рухомого майно (електронну та побутову техніку, меблі, предмети інтер’єру тощо)

Рухоме майно – матеріальні об'єкти, які можуть бути переміщеними без заподіяння їм шкоди; майно, яке не є нерухомістю. Речі, які можна вільно переміщувати у просторі. Меблі та предмети інтер'єру (тверді та м'які меблі: окремі предмети меблів, гарнітури; килими, штори, жалюзі, освітлювальні прилади ін.) Побутова та електронна техніка (холодильники, печі СВЧ, пилососи, електропраски, газові/електроплити; TV, відео- , аудіотехніка, РС ін.).

Конструктивні елементи (без оздоблення) –  частини споруди, які забезпечують її цілісність та необхідні технічні умови функціонування, та невід’ємні інженерні комунікації –  тобто типові  системи водо-, газо- теплопостачання, каналізації та опалення, електрообладнання з фурнітурою (включаючи електропроводку), телефонні мережі та ін. Умова виплати – повна загибель (знищення) майна.  

Внутрішнє оздоблення в т.ч. вікна, двері, покриття стін (шпалери, фарба, плитка, штукатурка та ін.), підлоги (паркет, кахель, ламінат,  також. цементна стяжка  ін.), стелі  та  обладнання (вбудоване) – (стаціонарно встановлене в приміщенні): сантехніка; кухонне обладнання, системи кондиціювання, супутникове TV ін.

Замовлення консультації:

Заказ консультации (Uk)

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)