Переоформлення або розірвання договору

При змінах умов договору страхування, Страхувальник заповнює заяву та направляє в страхову компанію. Також для розірвання договору страхування, заповнюється заява на розірвання. При поверненні платежу, Страхувальник заповнює заяву та вказує свої реквізити для повернення коштів, за умовами договору, повернення здійснюється до 30 календарних днів. Якщо Ви уклали новий договір страхування, при цьому зупинили дію старого договору, Ви можете перенести платіж в рахунок нового договору.

Питання та відповіді FAQ

Ми зібрали для Вас наступні відповіді:

За договороми страхування ця процедура займає до 30 календарних днів.

IBAN — це міжнародний номер банківського рахунку. Складається літер UA та 29 символів (літери та цифри). Оберіть свій банк зі списку та ознайомитеся з інструкцією, як дізнатися IBAN свого рахунку.

Зміни не суттєві. Міняти дані в договорі не обов’язково. Ідентифікація відбувається по VIN коду або номеру машини.

Ні. Досить заповнити заяву на зміну договору, вказавши змінювані дані і направити в страхову компанію (через: вайбер, e-mail).

Згідно Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власніків наземних транспортних ЗАСОБІВ»:
«20-1.1. У разі Зміни власника забезпеченого транспортного засоби договір страхування зберігає Чинність до Закінчення рядок его дії ».

Необхідно вказати назву банку, його розрахунковий рахунок, МФО, Ваш код ІПН, IBAN рахунок, одержувача – ПІБ. Наприклад в кабінеті «Приват24» такі дані можна взяти в реквізитах: Сервіс – сервіс довідок – реквізити.

Переоформление или расторжение договора.

Заява про зміни у договорі

Паспортні дані / Свідотцтво

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “БРОКБІЗНЕС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “БРОКБІЗНЕС”.