Страхування КАСКО USA

Програма страхування наземних транспортних засобів

Страхування Каско USAПрограма призначена для страхування легкових автомобілів, завезених з території США або Кореї, які переважно були пошкоджені внаслідок ДТП, стихійних лих, інших подій, та придбані на страхових або інших аукціонах і площадках. Автомобілі повинні пройти процедуру офіційної реєстрації, бути поставлені на облік в Україні, мати українські номерні знаки. За виключенням: – ТЗ, вік яких (термін експлуатації) більше повних 15 років; – спеціальних, навчальних автомобілів; – ТЗ, що беруть участь у спортивних змаганнях, авто-шоу тощо. Страхова сума відповідає повній дійсній (ринковій) вартості ТЗ. Ринкова вартість повинна підтверджуватися документами придбання, або оцінка вартості проводиться методом порівняння на підставі інтернет ресурсів або інших відкритих джерел.

Умови страхування договору КАСКО USA:

Варіанти оплати договору КАСКО USA:

Від чого залежить ціна (вартість) КАСКО USA:

Страховий договір КАСКО відноситься до дорогого продукту. Ціна поліса не фіксується і залежить від нюансів. Щоб визначити вартість поліса для вашого транспортного засобу, калькулятор КАСКО повинен враховувати різні чинники. Давайте їх розглянемо:

Основні продукти:

Корисні статті:

Страхование Каско СК "БРОКБИЗНЕС"

Оптимальне КАСКО

Головне хвилююче питання: «Заощадивши гроші, чи отримаю я дійсно хороший продукт?»

КАСКО складається, як конструктор, чим більше включено опцій, тим дорожче, але є безліч законних способів, як знизити вартість договору, при цьому, залишитися задоволеним із захищеним транспортним засобом.

Почнемо з найпопулярніших методів.

Читать далее »

Основні переваги СК «БРОКБІЗНЕС»:

Кількість платежів

У межах 4-х платежів

Виплати без довідки

2 рази в межах 5% страхової суми але не більше 100 000 грн.

Витрати на евакуатор

Без обмежень по території України (з врахуванням загального обмеження по всіх видах витрат по Договору – до 5 000 грн.)

Бонуси

Бонуси за беззбитковість у наступні роки страхування.

Часті питання FAQ

Ми зібрали для Вас наступні відповіді:

Розрахунок відшкодування для ТЗ в режимі таксі, прокату здійснюється тільки з врахуванням зносу.

У разі врахування зносу можливе застосування б/у запчастин аналогічної якості.

Заміна пошкоджених скляних деталей ТЗ (скло кузова, зовнішні світлові прилади ТЗ (скляні та пластикові), скляні елементи бокових дзеркал) здійснюється тільки у разі неможливості їх ремонту. Заміна лобового скла здійснюється не більше 1-го разу в період дії договору страхування.

Заміна запчастин на європейські оригінальні аналоги здійснюється тільки у разі, якщо на ТЗ були оригінальні американські, корейські або європейські запчастини. В інших випадках Страховик має право застосовувати альтернативні запчастини.

При розрахунку відшкодування вартість запчастин, що замінюються, приймається не більшою вартості відповідних оригінальних американських або корейських запчастин.

Страховий захист від угону – діє в будь-який час доби в будь-якому місці.           

Виплата страхового відшкодування здійснюється впродовж 10 (десяти) робочих днів після складання страхового акту Страховиком. У разі, коли документи, необхідні для здійснення страхової виплати, відсутні, виплата здійснюється впродовж 10 (десяти) робочих днів з дати надання таких документів.

Страхування Каско USA

Основні продукти:

Корисні статті:

За договорами КАСКО розширено період застосування автошин, відмінних від зимових, до 15.11.22

У зв’язку з суттєвим збільшенням середніх температурних показників оточуючого середовища Страховою компанією «БРОКБІЗНЕС» було прийнято рішення про розширення прийнятного періоду застосування автошин, відмінних від зимових, до 15 листопада 2022 року.

Читать далее »

Залиште свої відгуки - вони важливі для нас:

5 2 голоса
Рейтинг статьи
Підписатися
Повідомити про
guest
0 комментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Замовлення консультації:

Форма зворотного зв'язку