Обов’язкове страхування відповідальності власників зброї

Купити електронний поліс страхування всього за 7 хвилин.

Обов’язкове страхування відповідальності власників зброї

Обов’язкове страхування цивільної відповідальності громадян  України, що мають у власності чи іншому законному володінні зброю (у тому числі нагородну), за шкоду, яка може бути заподіяна третій  особі або її майну внаслідок володіння, зберігання чи використання цієї зброї (далі – страхування відповідальності власників чи користувачів зброї) здійснюється з метою забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної третім особам, внаслідок виникнення страхових випадків, які призвели до заподіяння шкоди життю, здоров’ю та/або майну третіх осіб.

Об’єктом страхування відповідальності власників чи користувачів зброї є майнові інтереси, що не суперечать законодавству, пов’язані   з відшкодуванням страхувальником заподіяної ним шкоди життю,  здоров’ю та/або майну фізичних і юридичних осіб, внаслідок володіння, зберігання чи використання зброї.

Оформити електроний поліс страхування на три роки:​

Інструкція з укладання електронного поліса страхування відповідальності:

Play Video

Варіанти оплати поліса страхування майна:

Страховик страхує цивільну відповідальність Страхувальника з метою забезпечення відшкодування ним шкоди, заподіяної третім особам внаслідок володіння, зберігання чи використання зброї, згідно з Порядком і правилами проведення обов’язкового страхування цивільної відповідальності громадян України, що мають у власності чи іншому законному володінні зброю, за шкоду, яка може бути заподіяна третій особі або її майну внаслідок володіння, зберігання чи використання цієї зброї, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 р. N 402.

Предмет договору страхування:

Предметом Договору страхування є майнові інтереси, що не суперечать законодавству, пов’язані з відшкодуванням Страхувальником заподіяної ним шкоди життю, здоров’ю та/або майну фізичних і юридичних осіб, внаслідок володіння, зберігання чи використання зброї.

Страхувальниками є громадяни України,які володіють, зберігають або використовують:

Страхова сумма:

Страховою сумою у разі страхування відповідальності власників чи користувачів зброї є грошова сума, в межах якої страховик обов’язаний провести виплату страхувальнику чи третій особі, якій заподіяно шкоду внаслідок страхового випадку. Страхова сума встановлюється:

Додаткове меню:

Корисні статті:

Оновлено продукт добровільного страхування цивільної відповідальності під час зберігання та застосування пестицидів та агрохімікатів.

СТРАХОВА КОМПАНІЯ “БРОКБІЗНЕС” оновила продукт добровільного страхування цивільної відповідальності під час зберігання та застосування пестицидів та агрохімікатів.

Читати далі »

Основні переваги СК «БРОКБІЗНЕС»:

Економія часу

Оформлення поліса займе не більше 7 хвилин

Багаторічний страховий захист

Договір страхування можна укласти одразу на три роки

Сервіс

Безпечна оплата і моментальне оформлення договору, консультація оператора

Виплата страхового відшкодування

Виплата страхового відшкодування здійснюється протягом 15 робочих днів з моменту прийняття рішення про виплату страхового відшкодування.

Часті питання FAQ

Ми зібрали для Вас наступні відповіді:

Договором страхування передбачається франшиза – частка збитків, яка не відшкодовується страховиком. Розмір франшизи становить три неоподатковуваних мінімуми доходів громадян на страховий випадок.

Страховий випадок – це подія, в результаті якої настає цивільно-правова відповідальність страхувальника щодо відшкодування ним шкоди, заподіяної третій особі та/або її майну внаслідок володіння, зберігання чи використання зброї.

Страховий тариф установлюється у розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян терміном на один рік незалежно від виду та кількості зброї в одного громадянина.

Страховими ризиками, в результаті яких настає
цивільно-правова відповідальність страхувальника, є смерть,
інвалідність чи втрата працездатності фізичної особи, а також пошкодження (знищення) майна фізичної та/або юридичної особи внаслідок володіння, зберігання чи використання зброї.

  • заяву про виплату страхового відшкодування у зв’язку з настанням страхового випадку;
  • договір обов’язкового страхування;
  • акт про розслідування страхового випадку (в разі проведення розслідування);
  • витяг з рішення суду про стягнення із страхувальника збитків у розмірі заподіяної шкоди (у разі розгляду матеріалів у суді);
  • документи, які засвідчують задоволення претензії третьої особи;
  • копію листка непрацездатності потерпілої фізичної особи чи довідки медичного закладу про тимчасовий розлад здоров’я у дитини, засвідчену в установленому порядку;
  • копію рішення медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності потерпілій фізичній особі, засвідчену в установленому порядку;
  • копію свідоцтва про смерть потерпілої фізичної особи, засвідчену в установленому порядку.
Обов’язкове страхування відповідальності власників зброї

Додаткове меню:

Корисні статті:

Залиште свої відгуки - вони важливі для нас:

5 1 голос
Рейтинг статьи
Підписатися
Повідомити про
guest
0 комментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Замовлення консультації:

Форма зворотного зв'язку