Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Страхування КАСКО з воєнними ризиками

Компенсуємо пошкодження Вашого авто від наслідків воєнних дій

Програма страхування наземних транспортних засобів Страхование КАСКО з воєнними ризиками.
Програма призначена для страхування легкових автомобілів до 7 років, включае захист для Вашого автомобіля від військових ризиків.
Водії:
– Кількість водіїв - без обмежень;
– Мінімальний вік водіїв - без обмежень;
– Мінімальний стаж водіїв - без обмежень.
Страхова сума (ринкова вартість автомобіля) не може перевищувати 2,5 млн. грн. Режим експлуатації автомобіля який підлягае страхуванню - приватний, службовий.

Умови страхування договору КАСКО з воєнними ризиками:

Застраховані ризики, воєнні ризики, а саме:

 • вибух боєприпасів, мін, бомб, ракет, пілотованих або безпілотних літальних апаратів або їх уламків, засобів протиповітряної або протиракетної оборони, та дія інших боєприпасів та засобів, знарядь ведення війни, крім ядерної, біологічної, хімічної зброї;
 • руйнівна дія на застрахований ТЗ ударних (звукових) хвиль;
 • пошкодження застрахованого ТЗ вогнем, якщо ТЗ був розміщений в безпосередній близькості від місця пожежі, яка сталася внаслідок воєнних дій.

Франшиза:

 • 1% – пошкодження;
 • 5 % – конструктивна загибель.

Строк страхування:

 • 1 рік;
 • 6 місяців;
 • 3 місяці.

Вартість полісу (тариф):

 • 1 рік – 1,8%;
 • 6 місяців – 1%;
 • 3 місяці – 0,5%.

Територія страхування:

Україна, за виключенням: АР Крим, окупованих територій Донецької та Луганської областей; Херсонської, Харківської, Миколаївської, Одеської, Запорізької областей; зони 20 км від кордонів Російської Федерації, Республіки Білорусь; територій, на яких ведуться бойові дії; територій, що розташовані на відстані до 100 (ста) кілометрів до найближчої точки лінії бойових дій або окупованої території, на дату настання події, що може бути визнана страховим випадком.

Особливості страхового захисту:

Виплата страхового відшкодування:

Основні переваги страхової компанії "ББС ІНШУРАНС"

Воєнні ризики

Страхование КАСКО з покриттям воєнних ризиків

Витрати на евакуатор

по кожному страховому випадку - 4 000 грн.

Вік авто

Cтрахування легкових автомобілів до 7 років

Без врахування зносу

Без врахування знецінення вартості автомобіля за час дії Договору

Часті питання

Без врахування зносу деталей, що підлягають заміні.

Ні, захист тільки від військовий ризиків. 

 • Збитки у разі пошкодження або знищення шин, ковпаків та дисків за відсутності інших пошкоджень ТЗ, чохлів, кожухів до них, тентів, склоочисників (двірників), антен, емблем, зарядного пристрою електромобіля, реєстраційних знаків ТЗ, будь-якого майна (крім застрахованого додаткового обладнання) в салоні або в кузові ТЗ.
 • Збитки, викликані пошкодженням, знищенням комплекту інструментів, аптечки, вогнегасника, знаку аварійної зупинки, ключів, брелків, пультів, засобів проти викрадення, якщо останні не були встановлені заводом-виробником або не були застраховані як додаткове обладнання.
 • Збитки від завданої ТЗ шкоди, що виникли внаслідок, або прямо чи опосередковано пов'язані з впливом комп'ютерного вірусу, шкідливої програми чи коду, небажаних електронних повідомлень (спам), неправомірним втручанням до комп'ютерної або електронної мережі, несанкціонованим доступом в систему, фактичною або прогнозованою відмовою, збоєм чи несправністю будь-якого комп'ютера, електронного приладу, системи, програмного забезпечення або вбудованої програми, компонента, помилкою мережі; а також збитки від завданої ТЗ шкоди, що виникли через: втрату, витік, пошкодження, спотворення, несанкціоноване використання, зменшення або зміну функціональності чи працездатності комп'ютерної системи, техніки, програмного забезпечення, даних, інформаційних баз, носіїв інформації, мікрочіпів, інтегрованих мереж або подібних пристроїв в комп'ютерному і некомп'ютерному устаткуванні.
 • Збитки внаслідок неповернення застрахованого ТЗ Страхувальнику при добровільній його передачі в тимчасове користування іншій особі в будь-який спосіб, а також збитки у разі пошкодження ТЗ внаслідок його передачі третім особам для виконання ремонтних робіт або технічного обслуговування, окрім випадків, коли ТЗ передані на СТО за актом прийому-передачі, оформленим належним чином та наданим Страховику в підтвердження настання страхового випадку.
 • Збитки внаслідок втрати товарної вартості транспортного засобу.
 • Витрати на відновлення ключів, брелків, пультів від ТЗ або додаткового обладнання, реєстраційних документів на ТЗ або додаткове обладнання внаслідок їх втрати або викрадення.
 • Збитки, викликані: пошкодженням скляних або пластикових поверхонь (сколи без утворення тріщин або з тріщинами довжиною до 5 міліметрів включно) ТЗ, пошкодженням лакофарбового покриття (ЛФП) ТЗ внаслідок його звичайної експлуатації (сколи ЛФП діаметром до 10 (десяти) міліметрів включно, подряпини, отримані під час миття ТЗ, зміна кольору ЛФП внаслідок дії сонячного проміння, потрапляння на поверхню ЛФП паливно-мастильних матеріалів, складових дорожнього покриття, смол, інших подібних матеріалів).
 • Витрати на заміну витратних та заправних матеріалів, рідин, газів.
 • Збитки, викликані пошкодженням деталей та/або художнього оформлення зовнішнього тюнінгу ТЗ, якщо такий тюнінг не застрахований як додаткове обладнання.
 • Витрати на проведення оцінки та/або експертизи з ініціативи Страхувальника, якщо оцінку та/або експертизу було замовлено Страховиком; оплату не погоджених у письмовій формі зі Страховиком актів огляду, калькуляцій, інших послуг.
 • Непрямі збитки всіх видів (штрафи, упущена вигода, простій, банківське обслуговування, моральна шкода, витрати на реєстрацію або зняття ТЗ з обліку, зміна валютного курсу тощо).
 • Будь-які збитки завдані Страхувальнику та/або Вигодонабувачу (включаючи пов’язаних осіб), які підпадають під санкції̈, обмеження, ембарго, встановлені резолюціями Ради безпеки ООН, законодавствами України, США, Європейського Союзу, Великобританії̈, Канади.

Виплата страхового відшкодування здійснюється впродовж 10 (десяти) робочих днів після складання страхового акту Страховиком. У разі, коли документи, необхідні для здійснення страхової виплати, відсутні, виплата здійснюється впродовж 10 (десяти) робочих днів з дати надання таких документів.

Підписатися
Повідомити про
0 відгуків
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі відгуки

Замовлення консультації:

Заказ консультации (Uk)

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)