Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Поліс Зелена карта (green card) від партнерів

Купити електронний зеленої карти за 7 хвилин. Договір онлайн.

Поліс зелена карта Зелена картка – обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території країн-учасниць міжнародної системи Green Card, згідно з якими страхові компанії, у яких можна купити поліс «зелена картка», будуть відшкодовувати витрати, пов'язані з заподіянням шкоди транспортному засобу, іншому майну, життю та життю здоров'ю третіх осіб унаслідок ДТП. При виїзді транспортного засобу територію країн, що є членами системи Green Card, його власник має придбати сертифікат єдиної форми, тобто пересування без цього полісу територією цих країн заборонено.  

Хто може оформити страховий поліс “Зелена картка”?

Згідно із законодавством України, страховий поліс “Зелена картка” має право оформити:

  • фізична особа;
  • юридична особа (компанія, організація або інша офіційна установа, яка законно використовує певний ТЗ за кордоном).

У Вас є питання, замовте консультацію:

Інструкція щодо укладання електронного поліса ОСЦПВ:

Варіанти оплати поліса зеленої карти:

Від чого залежить ціна (вартість) автоцивілки:

Страховий поліс зеленої карти не відноситься до дорогого продукту. Ціна поліса фіксована по свім страховим компаніям. Розмір страхового платежу полісу якій діє на території країн – членів міжнародної системи автомобільного страхування “Зелена картка” (крім Росії та Білорусії), в дії з 10.05.2022 року. Або розмір страхового платежу полісу, якій діє на території країн – Азербайджан, Молдова, в дії з 10.05.2022 року. Щоб визначити вартість поліса для вашого транспортного засобу, потрібно врахувати різні чинники:

Ліміт відповідальності:

Ліміт відповідальності за заподіяні пошкодження, життю і здоров'ю третіх осіб, та/або майну третіх осіб, та/або за моральну шкоду встановлюється законодавством країн-членів міжнародної системи автострахування «Зелена картка» і залежить від правових встановлених норм країни, на території якої стався страховий випадок. Ліміти відповідальності станом на 13.12.2018

Основні продукти:

Корисні статті:

Загальна інформація:

Зразок зеленої картиЗгідно з рішенням Генеральної асамблеї Ради Бюро Green Card, з 1 липня 2020 року країни-члени системи почали застосовувати чорно-білий формат бланка міжнародного сертифікату «Зелена карта» для можливості роздруківки електронного поліса на звичайних принтерах. Поліс на автомобіль може бути згенерований у форматі PDF, надісланий електронною поштою та обов'язково роздрукований у чорно-білому та односторонньому форматі А4. Усі актуальні договори обов'язкового страхування цивільної відповідальності, у тому числі для поїздок за кордоном, зареєстровані у Єдиній базі даних МТСБУ Green Card online. В основі зібрана інформація від усіх страхових компаній.

Часті питання FAQ

Ми зібрали для Вас наступні відповіді:

Список документів для оформлення Зеленої картки:

  • свідоцтво про реєстрацію ТЗ;
  • паспорт власника ТЗ;
  • індивідуальний податковий номер власника транспортного засобу.

Виплата страхового відшкодування здійснюється на умовах, визначених законодавством про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників країни, на території якої сталася ДТП.

Так. Поліс можна купити на сайті і він Вам буде одразу направлений на пошту в електронному вигляді.

На час війни, дозволено укладання полісів “Зелена картка” у безбланковій формі, а саме шляхом генерування pdf-файлів, та надсилання їх на email страхувальників.

У договорі вказується одна страхова особа, але перебувати за кермом може будь-який автомобіліст, який має права водія.

Австрія, Азербайджан, Албанія, Андорра, Бельгія, Болгарія, Боснія-Герцеговина, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ізраїль, Іран, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Люксембург, Македонія, Мальта, Марокко, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Туніс, Туреччина, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чеська Республіка, Швейцарія, Швеція, Естонія.

zelenaya-karta-02

Основні продукти:

Корисні статті:

Залиште свої відгуки - вони важливі для нас:

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)