Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Страхування дронів сьогодні

Щороку на українському ринку з'являється до 5000 нових дронів. Ми вже не можемо уявити картографування, аероосморт об'єктів, аерофотозйомку, будівництво і т.д. без використання БПЛА. Активне використання БПЛА збільшило число ризиків пов'язаних з їх використанням. У Верховній Раді України почали з того, що підтримали за основу законопроект № 3716 “Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення законодавчого врегулювання в сфері безпілотних повітряних суден цивільної авіації”

У тексті Документа пропонується доповнити перелік видів обов'язкового авіаційного страхування вимогою до експлуатанта безпілотного повітряного судна страхувати відповідальність за шкоду, заподіяну третім особам. І хоча дія даної норми настає з 1-го січня 2022 року, активні члени страхового ринку вже успішно реалізовують страхові поліси відповідальності операторів дронів, а найпрогресивніші страхові компанії пропонують застрахувати дронів по КАСКО. Наприклад, Страхова компанія «ББС ІНШУРАНС» запустила проект з комплексного добровільного страхування безпілотних літальних апаратів. Цей страховий продукт включає в себе страхування самих БПЛА по типу КАСКО, а також страхування відповідальності операторів дронів.

drones

Хто може застрахувати свій «безпілотник»?

Будь-яка юридична і / або дієздатна фізична особа, яка є власником і / або експлуатантом БПЛА може його застрахувати.

        

БПЛА (дрони, квадрокоптера) приймають на страхування?

Страхова компанія «ББС ІНШУРАНС» пропонує застрахувати максимально широкий спектр БПЛА:

  • Дронь будь-яких марок та виробників, куплені як у офіційного дистриб'ютора в Україні, так і в іншій країні;
  • Нові дрони, а також такі, що вже експлуатуються (були в експлуатації);
  • Дронь, які використовуються в комерційних і некомерційних цілях. Страхують промислові та спортивні дрони, квадрокоптера для топографічної зйомки і використання в аматорських цілях.
  • Крім безпосередньо БПЛА, можна застрахувати додаткове обладнання (навісне обладнання, в тому числі і змінне – камери, лідари і т.д.)

 

Від яких ризиків страхують дрони?

  • Пошкодження БПЛА, або окремих його деталей і частин під час його експлуатації.

При цьому не важливо, пошкодження отримано через помилки пілота або через незалежних причин, це сталося під час зльоту або посадки, або безпосередньо в польоті. Ремонт пошкоджених квадрокоптера здійснюється виключно в сертифікованих сервісних центрах виробників або офіційних представників виробників.

  • Повне знищення БПЛА під час його експлуатації – фактичне знищення, що робить неможливим відновлення БПЛА або витрати на відновлювальний ремонт перевищують 70% його ринкової вартості.
  • Ризики відповідальності операторів дронів перед третіми особами припускають відшкодування збитку нанесеного майну та / або життю / здоров'ю третіх осіб внаслідок експлуатації БПЛА.

Застрахувати відповідальності дистанційного пілота можна всього від 550 грн. до 1800 грн. на рік в залежності від розміру страхової суми.

Страхование дронов СК Дізнатися детальніше про умови страхування дронів можна на сайті страхової компанії «ББС ІНШУРАНС».

Поділитись у себе

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)