Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Добровільне медичне страхування «COVID STOP» та «Невідкладна допомога»

Оформити електроний поліс ДМС

red info 48 Ціна дійсна лише за умови придбання полісу на сайті компанії та може відрізнятися від цін в представництвах.

Умови Програми страхування COVID STOP» та «Невідкладна допомога» СК «ББС ІНШУРАНС» вигідно відрізняються від програм, які пропонують інші компанії на ринку страхування, так як Страхувальник не просто отримує кошти по факту проходження лікування від COVID 19 (страхування здоров’я на випадок хвороби) та тільки після надання переліку документів…
Наші програми (добровільного медичного страхування) дозволяють Застрахованій особі на її вибір отримати медичну допомогу без надання та збирання будь яких  документів, як при виявленні COVID 19 так і при інших гострих станах, або загостреннях хронічних захворювань.
!!! Організація всіх медичних послуг здійснюється у телефонному режимі Асистанською компанією з якою співпрацює наша Страхова компанія!!!

Які медичні витрати при захворюванні коронавірусом відшкодовуються страховою компанією за програмою «COVID STOP»?

Ліміт відповідальності Страховика за програмою «COVID STOP»:

  • консультаційна та координаційна підтримка Асистанськго центру для Застрахованої особі – в межаж страхової суми;
  • діагностика та лікування укладнень в результаті інфіуцвання COVID19 в амбулаторно-поліклінічних умовах – 5 000 грн.;
  • діагностика та лікування ускладнень в результаті інфікування COVID-19 в стаціонарних умовах в тому числі забезпечення медикаментами і медичними матеріалами – 15 000 грн. на один страховий випадок.

Варіанти оплати поліса добровільного медичного страхування:

Основні переваги страхової компанії "ББС ІНШУРАНС"

Відшкодування

Гарантована оплата медичному центру або Застрахованій особі у розмірі фактично понесених нею витрат

Швидка допомога


Невідкладна (швидка) допомога; медичне перевезення

Медичний асістанс

Цілодобова інформаційно-консультаційна підтримка 24/7

Медична допомога

Широкий вибір медичних установ по Україні

Часті питання

Наявність страхового полісу не убезпечить Вас від ризику інфікування, але суттєво заощадить Ваші витрати на лікування  при захворюванні.

  • По-перше, слід зазначити, що договір не має обмежень по кількості страхових випадків у період його дії.
  • По-друге, Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» пропонує консультаційну і координаційну підтримку медичного Ассистансудля своїх застрахованих.
  • По-третє, при зверненні через медичний Ассистанс, Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» гарантує оплату послуг на рахунок медичних закладів (аптеки, поліклініки, лікарні і т.д.), з якими співпрацює. Більшість інших страхових компаній пропонує своїм застрахованим оплатити вартість медичних витрат самостійно, після чого подати  документи, які підтверджують оплату таких витрат, в страхову компанію для отримання  відшкодування.

Наша програма створена для забезпечення швидкої організації медичної допомоги та дозволяє Застрахованій особі отримати медичну допомогу без збирання будь-яких документів.

Організація всіх медичних послуг здійснюється в телефонному режимі нашою Асистанською компанією.

Замовлення консультації:

Заказ консультации (Uk)

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)