Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Страховий агент

Страховий агент

Хто такий страховий агент?

Страховий агент – це людина, яка працює на страхову компанію або на незалежну страхову агенцію, і надає клієнтам консультації щодо різних видів страхування.

Страховий агент може допомогти клієнту зрозуміти різні види страхування, які можуть бути корисні для нього, включаючи страхування майна, життя, здоров'я, автомобіля та бізнесу. Вони можуть також допомогти клієнтам з оформленням страхових полісів, обробкою страхових випадків та відповісти на будь-які запитання, пов'язані з страхуванням.

Страхові агенти отримують від страхових компаній комісійні за продаж страхових полісів. Вони можуть бути незалежними агентами, що працюють з кількома страховими компаніями, або внутрішніми агентами, які працюють виключно для однієї страхової компанії.

Від чого залежить заробіток страхового агента?

Заробіток страхового агента залежить від кількох факторів:

  1. Кількості та типу проданих полісів: Чим більше полісів агент продаватиме, тим більша комісійна винагорода. Крім того, деякі типи страхових полісів можуть мати вищу комісійну винагороду, ніж інші.

  2. Рівня досвіду: Агенти, які мають більший досвід та успішно працюють, можуть отримувати вище рівень комісійної винагороди.

Наприклад: Поліс ОСЦПВ (Автоцивілкі) коштує у середньому 1600 грн. у Києві, коімісія може становити 20% від вартості – 320 грн.

Як стати страховим агентом?

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)