Телефон: 0 800 500 123 | Email: [email protected]

Страхування професійної відповідальності у сфері бухгалтерських послуг (13 клас страхування)

Професійна діяльність бухгалтера полягає в тому, щоб на підставі договору надавати клієнтам страхувальника послуги з контролю, ведення бухгалтерського та податкового обліку, а також підготовки фінансової й податкової звітності відповідно до вимог чинного законодавства України. Страхування професійної відповідальності у сфері бухгалтерських послуг - це захист, який гарантує компенсацію збитків, завданих клієнтам у разі помилок або недбалості під час виконання професійних обов’язків. Наша компанія пропонує надійні страхові рішення, які забезпечують фінансову безпеку та спокій у вашій роботі. Клас страхування 13 «Страхування іншої відповідальності (крім визначеної у класах 10, 11, 12)».

Об’єкт страхування

Об’єктом страхування є відповідальність Страхувальника за заподіяну шкоду Третій особі та/або її майну, в результаті здійснення Страхувальником професійної діяльності у сфері бухгалтерського обліку.

Даний страховий продукт не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими.

Страхові ризики

Страховими ризиками є:

  • Порушення правил ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності  внаслідок яких Третя особа  зазнала збитків у вигляді застосованих штрафних санкцій;
  • Порушення встановленого законодавством України порядку та термінів подання звітності (фінансової, податкової, статистичної) до органів державної влади внаслідок яких Третя особа зазнала збитків у вигляді застосованих штрафних санкцій.

Мінімальний та максимальний розмірі страхової суми (ліміту відповідальності)

Розмір страхової суми становить від 1 000,00 грн. до 1 000 000 000,00 грн.

Мінімальний та максимальний розмірі страхової премії та/або страхового тарифу

Страховий тариф встановлюється у відсотках від загальної страхової суми по Договору страхування та може становити від 0,01% до 10%.

Додаткова інформація про продукт страхування

Може бути передбачена безумовна франшиза від 0 % до 30% включно.

Розмір франшизи може встановлюватися у відсотках від страхової суми або в абсолютній грошовій величині.

Територія дії договору – Україна, а також, за її межами, якщо це вказано в Договорі страхування і не суперечить чинному законодавству.

Дія Договору страхування не може поширюватись на  території територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні),  тимчасово анексовані території України.

Договір укладається на строк від 1 дня до 1 року.

Строк дії Договору страхування може бути подовжено за згодою сторін. Для продовження строку дії Договору страхування Страхувальник повинен надати Страховику письмову заяву, за 3 дні до закінчення строку дії Договору страхування, з зазначеним строком подовження дії Договору страхування та сплатити додаткову страхову премію згідно з додатковою угодою до Договору страхування.

Причиною для відмови у виплаті страхового відшкодування (страхової виплати) є:

  • Несвоєчасне повідомлення Страхувальником (Застрахованою особою, Вигодонабувачем) про настання страхового випадку без поважних на це причин або створення Страховику перешкод у визначенні обставин страхового випадку, характеру та розміру збитків;

Під поважними причинами розуміються обставини, за яких Страхувальнику не було відомо та/або Страхувальник (Застрахована особа, Вигодонабувач) не міг повідомити про настання страхового випадку у строк, передбачений Договором. Наявність таких обставин повинна бути документально підтверджена;

  • Невиконання або неналежне виконання Страхувальником своїх обов’язків, зазначених у Договорі страхування.

У разі несплати Страхувальником чергової частини страхового платежу у встановлений договором страхування строк, дія договору страхування припиняється.

При цьому договір страхування вважається достроково припиняється з дня, наступного за встановленим у договорі днем сплати чергової частини страхового платежу. При цьому, Сторони дійшли згоди, що у разі такого припинення договору страхування, Страховик не зобов’язаний нагадувати Страхувальнику про строки сплати чергової частини платежу.

Розмір страхового тарифу обчислюється (розраховується) в залежності від:

  • обсягу пов’язаної з об′єктом страхування діяльності Страхувальника;
  • страхових ризиків;
  • розміру та виду страхової суми;
  • лімітів зобов’язань Страховика;
  • строку дії Договору страхування;
  • розміру франшизи; 
  • та інших впливових факторів, які суттєво впливають на обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику та страхових зобов'язань Страховика.

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ББС ІНШУРАНС» не пропонує даний страховий продукт разом із супутнім/додатковим товаром, роботою або послугою, яка не є страховою, як складовою одного пакета страхування.

Знижка може бути застосована в залежності від:

  • Ліміту відповідальності;
  • Кількості років досвіду роботи Страхувальника;
  • Кількості років страхування;
  • Розміру франшизи.

Варіанти оплати поліса страхування відповідальності нотаріусів:

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

Споживачу необхідно ознайомитися до укладення договору страхування з інформацією про винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат, ліміти відповідальності страховика за окремимоб’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, а також порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат, включаючи документи за посиланням

Оптимальна страхова сума

На вибір Страхувальника

Економія часу

Швидке оформлення договору

Конкурентна вартість полісу

Низькі ціни

Досвід страхування

Великий досвід у цьому виді страхування. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Основні переваги страхування в страхової компанії "ББС ІНШУРАНС"

Максимальний розмір страхової суми за Договором страхування становить до 1 000 000 000,00 грн.

Протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів (не враховуючи вихідних і святкових днів) після підписання Страхового Акту виплачує страхове відшкодування.

Негайно, але не пізніше 12 годин, як тільки йому стане відомо, про настання події, що має ознаки страхового випадку, повідомити спеціалізовані компетентні органи відповідно до характеру завданої шкоди та Страховика за телефоном 0-800- 500-123

Після настання події, що може бути визнана страховим випадком, Страхувальник зобов'язаний впродовж 2 (двох) робочих днів письмово повідомити про це Страховика шляхом подання повідомлення (заяви) встановленої Страховиком форми, особисто або його довіреною особою (представником).

  • Навмисні дії Страхувальника (Вигодонабувача) чи повнолітнього члена його сім’ї, його працівників або особи, що діяла за його дорученням (усним чи письмовим) спрямовані на настання Страхового випадку. Зазначена норма не поширюється на дії, пов’язані з виконанням ними громадянського чи службового обов’язку, в стані необхідної оборони (без перевищення її меж) або захисту майна, життя, здоров’я, честі, гідності та ділової репутації. Кваліфікація таких дій встановлюється відповідно до чинного законодавства України.
  • Вчинення Страхувальником (Вигодонабувачем) чи повнолітнім членом його сім’ї, його працівником або особою, що діяла за його дорученням (усним чи письмовим) умисного злочину, що призвів до страхового випадку, в тому числі спроба самогубства.
  • Подання Страхувальником (Вигодонабувачем) свідомо неправдивих відомостей про об’єкт Договору страхування, про факти, обставини, наслідки настання страхового випадку.
  • Несвоєчасне повідомлення Страхувальником (Вигодонабувачем) про настання страхового випадку без поважних на це причин або створення Страховику перешкод у визначенні обставин страхового випадку, характеру та розміру збитків.

Під поважними причинами розуміються обставини, за яких Страхувальнику не було відомо та/або Страхувальник не міг повідомити про настання страхового випадку у строк, передбачений Договором страхування про настання страхового випадку. Наявність таких обставин повинна бути документально підтверджена.

  • Не надання всіх необхідних документів, що підтверджують факт, обставини настання страхового випадку та розмір страхової виплати;
  • Створення Страхувальником перешкод Страховику у визначенні причин, обставин, наслідків страхового випадку або розміру збитків;
  • Невиконання або неналежне виконання Страхувальником (Вигодонабувачем) своїх обов’язків, зазначених у Договорі страхування;
  • Дії Страхувальника, направлені на отримання неправомірної вигоди від страхування;
  • Наявність обставин, що є винятками із страхових випадків що зазначені в Розділі 10 цього Договору страхування;
  • Отримання Страхувальником у повному обсязі відшкодування збитків від особи, винної у їх заподіянні;
  • Письмової відмови від права вимоги до особи, відповідальної за збитки, або якщо здійснення права вимоги Страховика стало неможливим з вини Страхувальника;
  • Надання Страхувальником документів оформлених з порушенням дійсних норм (підписаних не уповноваженою особою, з відсутністю номеру, печатки чи дати, наявністю виправлень тощо) чи подання документів, які містять недостовірну інформацію щодо строку, причин, обставин страхового випадку;
  • Не повідомлення Страховика про існування інших чинних Договорів страхування щодо об'єкту Договору страхування і зокрема, в заяві про страхову виплату.

Часті питання

Замовлення консультації:

Заказ консультации (Uk)

Форма для подання скарги

White BBS Insurance

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання.

З Вашими зверненням буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)

Після натискання кнопки, пароль буде надіслано на вказаний Вами телефон за допомогою SMS або Viber.

Відправити пароль

 Дані захищені протоколом TLS і не передаються третім особам.

 

Повідомити про порушення

White BBS Insurance

Шановні клієнти!

Якщо у вас виникли якісь труднощі або ви вбачаєте якісь порушення у роботі, опишіть свою проблему у формі нижче і ми дамо відповідь на ваш запит.

Повідомити про порушення

Україна

Контактні дані особи, яка вчинила порушення/має відношення до порушення:

Якщо ви не знаєте ПІБ особи, будь ласка, зазначте тільки підрозділ, в якому було вчинено порушення.

 Дані захищені протоколом TLS і не передаються третім особам.