Навіщо страхувати свій будинок або дачу?

Не секрет, що більшість крадіжок зі зломом і пожеж відбуваються в заміських будинках і дачах в період відсутності їх господарів. Але навіть якщо ви проживаєте в приватному будинку постійно, це не означає, що йому не загрожують інші небезпеки. Ніхто не очікував, наприклад, що паводки влітку минулого року виявляться настільки масштабними.

За даними МНС України сума заподіяної надзвичайними ситуаціями шкоди в 2020 році була рекордною, в першу чергу внаслідок надзвичайних ситуацій, пов’язаних з лісовими пожежами в квітні, липні та вересні 2020 року, а також внаслідок червневого паводку в західних областях України.

Випадання значних опадів у вигляді дощу на території Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областях в період з 12 по 24 червня 2020 року, призвело до різкого підйому рівня води в басейнах річок, ускладнення повеневої обстановки та підтоплення  349 населених пунктів, понад 14,3 тис. Будинків, затоплення понад 22,4 тис. Присадибних ділянок, пошкодження 3,5 тис. Господарських споруд

Чтобы минимизировать финансовые потери от возможного ущерба, как раз таки прибегают к страхованию  недвижимости от различных рисков.

На что же стоит обратить внимание при заключении договора страхования жилья? Далее приведены ответы на самые распространенные вопросы, возникающие на этапе заключения договора страхования жилья.

Кто может застраховать свой дом или дачу?

Частный дом или дачу могут застраховать:

 • Владельцы жилья;
 • Совладельцы жилья;
 • Арендодатели.

Что включает в себя страхование жилья?

Различные программы страхования жилья позволяют застраховать, как по отдельности, так и в комплексе:

 • жилой дом;
 • Внутренняя/внешняя отделка дома;
 • Встроенное оборудование;
 • хозяйственные сооружения;
 • ответственность перед третьими лицами (соседями).

От каких основных рисков можно застраховать свой дом или дачу?

 • Огневые риски (пожар, взрыв, попадание молнии и т. д.)
 • Стихийные явления (смерч, ураган, буря, паводок, ливень, град, просадка грунта, затопление грунтовыми водами, падение деревьев, камней, землетрясение и т. д.);
 • Повреждение водой из водопроводных, канализационных и отопительных систем, в следствие аварии;
 • Неправомерные действия третьих лиц (кража, грабёж или разбой)

Что влияет на стоимость страхования жилья?

На размер страхового платежа (стоимость самой страховки) влияет:

Вы страхуете всю недвижимость в комплексе (дом с внешней/внутренней отделкой и хоз. сооружениями) или только некоторые из категорий.

Перечень выбранных страховых рисков, который будет включён в договор страхования вашего имущества.

Размер выбранной вами страховой суммы (суммы возмещения в случае наступления страхового события)

Как просто и недорого, а главное надёжно застраховать свой дом?

Страховая компания «БРОКБИЗНЕС» предлагает максимально комфортные и при этом доступные условия страхования жилья:

 • Заключение договора страхования имущества не требует осмотра имущества, его описи и оценки;
 • Вы самостоятельно можете выбрать подходящий для вас размер страхового покрытия, а соответственно и размер страхового платежа.
 • Вы можете застраховать свой дом или дачу он-лайн, без посещения офиса страховой компании.
 • Доступная стоимость страхования жилья, например, при выборе страховой суммы в 225 тыс. грн. размер страхового платежа будет составлять всего 450 грн. в год.

Ознакомиться детальнее с условия договора страхования имущества и рассчитать стоимость можно на сайте Страховой компании «БРОКБИЗНЕС».

Разместить у себя в:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Корисні статті:

Футбольная команда "БРОКБИЗНЕС"

КОМАНДА «БРОКБІЗНЕС» – І В СПОРТІ, І В БІЗНЕСІ

Футбольна команда страхової компанії «Брокбізнес» зайняла 2-ге місце у першій ТОП-лізі «Маракании ліги». І в бізнесі є місце для спорту.
Розповідаючи про страхову компанію ми зазвичай говоримо про фінансові досягнення, рейтинги плани та стратегії, але наразі хочеться акцентувати увагу на не менш важливих речах це місія та цінності, які страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» багато років поспіль несе в світ та  яких неухильно дотримується колектив компанії.

Читати далі »
Экономное Каско

Оптимальне КАСКО

Головне хвилююче питання: «Заощадивши гроші, чи отримаю я дійсно хороший продукт?»

КАСКО складається, як конструктор, чим більше включено опцій, тим дорожче, але є безліч законних способів, як знизити вартість договору, при цьому, залишитися задоволеним із захищеним транспортним засобом.

Почнемо з найпопулярніших методів.

Читати далі »

Навіщо потрібно страхувати квартиру?

Котрий рік поспіль МВС України повідомляє про те, що з приходом літа очікується зростання числа квартирних крадіжок. Це пов’язано, по-перше, з тим, що житло залишається без нагляду в період масових відпусток і поїздок на дачу, а по-друге, з очікуваним зростанням криміногенної обстановки по країні в цілому. Звичайно, ви можете поставити грати на вікна або встановити сигналізацію, але це не врятує вас у випадку загоряння проводки, або, на приклад, затоплення сусідами зверху. Тим же, хто здає квартиру в оренду, варто задуматися над тим, чи не опиняться справжніми вандалами їх орендарі.

Читати далі »
0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии

Форма зворотного зв'язку