Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Навіщо потрібно страхувати квартиру?

Котрий рік поспіль МВС України повідомляє про те, що з приходом літа очікується зростання числа квартирних крадіжок. Це пов'язано, по-перше, з тим, що житло залишається без нагляду в період масових відпусток і поїздок на дачу, а по-друге, з очікуваним зростанням криміногенної обстановки по країні в цілому. Звичайно, ви можете поставити грати на вікна або встановити сигналізацію, але це не врятує вас у випадку загоряння проводки, або, на приклад, затоплення сусідами зверху. Тим же, хто здає квартиру в оренду, варто задуматися над тим, чи не опиняться справжніми вандалами їх орендарі.

Договір страхування квартири не вбереже вас від настання різних майнових ризиків/подій, але точно мінімізує ваші фінансові втрати, що дуже важливо. З огляду на невисоку вартість страхування нерухомості, покупка такого договору – виправдане вкладення коштів на випадок різних непередбачених обставин.

Давайте розберемося, хто і від чого може застрахувати своє майно.

Хто ж може застрахувати свою квартиру?

Квартиру можуть застрахувати:

 • Власники житла;
 • Співвласники житла;
 • Орендодавці.

Які ризики включені в стандартний договір страхування квартири?

 • Пожежа, удар блискавкою, вибух газу, який використовується в побутових цілях;
 • Стихійні явища (смерч, ураган, буря, повінь, злива, град, просідання грунту, затоплення ґрунтовими водами, падіння дерев, каменів, землетрус і т.д.);
 • Пошкодження водою з водопровідних, каналізаційних і опалювальних систем, в наслідок аварії;
 • Протиправні дії третіх осіб, а саме: хуліганство, крадіжка, грабіж, розбій, погром або вандалізм.

Що буде застраховано при укладанні договору страхування квартири?

Різні програми страхування квартири дозволяють застрахувати, як окремо, так і в комплексі:

 • конструктивні елементи

Це саме житлове приміщення (стіни), а також невід'ємні інженерні комунікації (системи водо-, газо-, тепло-постачання, каналізації та опалення, електропроводка, телефонні мережі та ін.)

 • Внутрішнє оздоблення

Вікна, двері, покриття стін (шпалери, фарба, плитка, штукатурка і т.д.), підлогове покриття (паркет, ламінат, кахель, цементна стяжка і т.д.), стелі, а також вбудоване обладнання (сантехніка, кухонне обладнання , системи кондиціонування і т.д.)

 • Рухоме майно: меблі і предмети інтер'єру, побутова та електронна техніка, особисті речі та інше рухоме майно.
 • Також можна застрахувати і свою відповідальність перед третіми особами внаслідок пожежі, вибуху побутового газу, пошкодження водою з-за аварії водопровідних, каналізаційних, опалювальних або протипожежних систем.

Так яка ж вартість страхування квартири?

Основним з факторів, що впливають на вартість договору страхування квартири, є розмір обраної Вами страхової суми (суми, в рамках якої буде проводитись відшкодування, в разі настання страхового випадку). Так, при страхуванні квартири від всіх перерахованих вище ризиків, вартість договору страхування становитиме від 150 грн. до 1500 грн. на рік, при загальних страхових сумах в 1 020 000,00 грн. і 2 900 000,00 грн. відповідно!

На скільки складно застрахуватися і чи можна оформити договір страхування квартири он-лайн?

Сьогодні укладення договору страхування квартири не вимагає огляду майна, його опису та оцінки.

Ви самостійно можете вибрати відповідний для вас розмір страхового покриття, а відповідно і вартість поліса.

Провідні страхові компанії України пропонують оформлення договору страхування квартири он-лайн.

Ознайомитися з умови договору страхування і розрахувати його вартість можна на сайті страхової компанії «ББС ІНШУРАНС»

Поділитись у себе

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)