Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Взяли участь у відкритому засіданні Ради директорів підприємств та організацій Шевченківського району м. Києва

3 листопада представники СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ “ББС ІНШУРАНС” взяли участь у відкритому засіданні Ради директорів підприємств та організацій Шевченківського району м. Києва, яке відбулось у Київській торгово-промисловій палаті. На засіданні, крім інших питань, були розглянуті та обговорені питання, що стосуються формування переліку об’єктів критичної інфраструктури міста Києва та підтримки зовнішньоекономічної діяльності підприємства в умовах воєнного стану, а також можливості страхування цих об‘єктів.

Боровик Лариса Миколаївна – заступник голови правління Страхової Компанії «Брокбізнес» та Радіонов Юрій Вікторович – директор департаменту престрахування та андерайтингу спеціальних ризиків виступили з доповіддю на тему: “Страхування від воєнних ризиків як інструмент системи управління ризиками на підприємстві в умовах воєнного стану” та показали зацікавленість страхового ринку у підтримці українських підприємств і можливість різних видів страхового захисту серед яких основна увага була звернена на страхування від воєнних ризиків.

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ББС ІНШУРАНС» завжди готова пропонувати актуальні страхові продукти, що відповідають вимогам часу.

ББС ІНШУРАНС — ПІД КРИЛОМ НАДІЙНОЇ КОМПАНІЇ!

Поділитись у себе

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)