Взяли участь у відкритому засіданні Ради директорів підприємств та організацій Шевченківського району м. Києва

3 листопада представники СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ “БРОКБІЗНЕС” взяли участь у відкритому засіданні Ради директорів підприємств та організацій Шевченківського району м. Києва, яке відбулось у Київській торгово-промисловій палаті. На засіданні, крім інших питань, були розглянуті та обговорені питання, що стосуються формування переліку об’єктів критичної інфраструктури міста Києва та підтримки зовнішньоекономічної діяльності підприємства в умовах воєнного стану, а також можливості страхування цих об‘єктів.

Боровик Лариса Миколаївна – заступник голови правління Страхової Компанії «Брокбізнес» та Радіонов Юрій Вікторович – директор департаменту престрахування та андерайтингу спеціальних ризиків виступили з доповіддю на тему: “Страхування від воєнних ризиків як інструмент системи управління ризиками на підприємстві в умовах воєнного стану” та показали зацікавленість страхового ринку у підтримці українських підприємств і можливість різних видів страхового захисту серед яких основна увага була звернена на страхування від воєнних ризиків.

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» завжди готова пропонувати актуальні страхові продукти, що відповідають вимогам часу.

БРОКБІЗНЕС — ПІД КРИЛОМ НАДІЙНОЇ КОМПАНІЇ!

Корисні статті:

«БРОКБІЗНЕС» – страховий партнер програми «єОселя»

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» в рамках співробітництва з АБ «УКРГАЗБАНК» та АТ «ОЩАДБАНК» приймає участь у програмі доступного кредитування «єОселя», як надійний партнер у страхуванні.

Читати далі »
0 0 голоса
Рейтинг статьи
Підписатися
Повідомити про
guest
0 комментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Форма зворотного зв'язку