Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Відвідали міжнародну конференцію «BLACK SEA GRAIN & OIL-2023»

В Києві відбулась міжнародна конференція«BLACK SEA GRAIN & OIL-2023».

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ББС ІНШУРАНС» була єдиною страховою компанією яка приймала участь у конференції.

У якості Спікера дискусійної панелі «Логістичні ланцюги експорту агропродукції з України. Нові альтернативні шляхи» було запрошено директора департаменту перестрахування та андерайтингу спеціальних ризиків СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ “ББС ІНШУРАНС” – Юрія Радіонова.
Він розповів про страхування вантажів під час їх перевезення, можливість страхування воєнних ризиків вантажів та ризиків судновласників. Про особливості, що включає в себе страхування по формам GAFTA та FOSFA.

Юрій також розповів про сучасний стан страхування вантажів в Україні за перше півріччя 2023 року, а також про ті складнощі, з якими українські страховики стикаються під час перестрахування ризиків в умовах війни.

Міжнародна конференція «BLACK SEA GRAIN & OIL-2023» зібрала 500+ учасників з 20 країн світу як в очному, так і в онлайн форматах. Подія об’єднала фермерів, переробників зернових та олійних культур, агрохолдинги, продовольчі, насіннєві та агрохімічні підприємства, сектор фінансів та логістики, трейдерів і експортерів.

ББС ІНШУРАНС — ПІД КРИЛОМ НАДІЙНОЇ КОМПАНІЇ!

Поділитись у себе

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)