Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Страхування майнових прав та готових квартир з урахуванням воєнних ризиків

27 вересня 2022 року девелопер Alliance Novobud в партнерстві зі СТРАХОВОЮ КОМПАНІЄЮ «ББС ІНШУРАНС» презентували ринку пакет добровільних страхових продуктів: страхування майна, страхування ризику втрати майнових прав інвестора в об’єкт нерухомості, що будується, та страхування від нещасного випадку.

В усіх трьох страхових продуктах враховані воєнні ризики, що є унікальним для страхового та будівельного ринків.

За умовами оновленої програми «Квартира-Експрес» майно буде захищене не лише від стандартних ризиків (пожежа, стихійне лихо або пошкодження водою), а й від втрати та пошкодження внаслідок воєнних ризиків:

•  вибух або пряме потрапляння боєприпасів, що містять вибухові речовини;
•  артилерійських, мінометних, ракетних боєприпасів, мін, бомб та боєголовок, керованих та балістичних ракет, крім ядерної, біологічної, та хімічної зброї;

•  падіння на застраховане майно повітряних суден військових типів та/або дистанційно пілотованих об’єктів чи їхніх частин, а також розливу палива, що знаходиться в баках цього літального апарату.

За програмою добровільного страхування ризику втрати майнових прав інвестора в об’єкт нерухомості, що будується, майбутній власник буде захищений від збитків понесених через втрату майнових прав на об‘єкт нерухомості внаслідок: націоналізації, техногенної аварії, військових дій, незалежних від страхувальника обставин, а саме: пожежі, вибухів, аварій, стихійних лих.

Програма добровільного страхування від нещасного випадку захищає від травм, тимчасової/стійкої втрати працездатності, загибелі або смерті внаслідок нещасного випадку та внаслідок воєнних ризиків: поранення, контузії, каліцтва, бойових уражень або дій з боку противника у разі застосування стрілецької зброї, гранат та/або в результаті вибуху артилерійських снарядів, мінометних мін, ракетних боєприпасів, авіабомб та боєголовок, керованих та балістичних ракет, крім ядерної, біологічної та хімічної зброї.

Усі три страхові продукти можна буде оформити у відділах продажу Alliance Novobud під час укладання угоди. Оформлення продуктів займе до 15 хвилин часу. Огляд майна, його опис та оцінку проводити не потрібно.

З нагоди початку партнерства страхова програма «Квартира-Експрес» буде оформлюватися на спеціальних умовах. Більше інформації у відділах продажу Alliance Novobud:

Krona Park II, Madison Gardens, «Лавандовий» — м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A, тел. +38 (044) 344-08-23. Montreal House та Illinsky House — м. Київ, вул. Іллінська, 22, тел. +38 (044) 344-06-91.

Ліцензії СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ «ББС ІНШУРАНС»:  серія АВ № 547196 від 24.11.2010, серія АВ № 547185 від 24.11.2010, серія  АВ №547212 від 24.11.2010, серія АВ № 547202 від 24.11.2010

ББС ІНШУРАНС — ПІД КРИЛОМ НАДІЙНОЇ КОМПАНІЇ!

Поділитись у себе

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)