Страхування майнових прав та готових квартир з урахуванням воєнних ризиків

27 вересня 2022 року девелопер Alliance Novobud в партнерстві зі СТРАХОВОЮ КОМПАНІЄЮ «БРОКБІЗНЕС» презентували ринку пакет добровільних страхових продуктів: страхування майна, страхування ризику втрати майнових прав інвестора в об’єкт нерухомості, що будується, та страхування від нещасного випадку. 

В усіх трьох страхових продуктах враховані воєнні ризики, що є унікальним для страхового та будівельного ринків.

За умовами оновленої програми «Квартира-Експрес» майно буде захищене не лише від стандартних ризиків (пожежа, стихійне лихо або пошкодження водою), а й від втрати та пошкодження внаслідок воєнних ризиків:

•  вибух або пряме потрапляння боєприпасів, що містять вибухові речовини;                          
•  артилерійських, мінометних, ракетних боєприпасів, мін, бомб та боєголовок, керованих та балістичних ракет, крім ядерної, біологічної, та хімічної зброї;

•  падіння на застраховане майно повітряних суден військових типів та/або дистанційно пілотованих об’єктів чи їхніх частин, а також розливу палива, що знаходиться в баках цього літального апарату.

За програмою добровільного страхування ризику втрати майнових прав інвестора в об’єкт нерухомості, що будується, майбутній власник буде захищений від збитків понесених через втрату майнових прав на об‘єкт нерухомості внаслідок: націоналізації, техногенної аварії, військових дій, незалежних від страхувальника обставин, а саме: пожежі, вибухів, аварій, стихійних лих.

Програма добровільного страхування від нещасного випадку захищає від травм, тимчасової/стійкої втрати працездатності, загибелі або смерті внаслідок нещасного випадку та внаслідок воєнних ризиків: поранення, контузії, каліцтва, бойових уражень або дій з боку противника у разі застосування стрілецької зброї, гранат та/або в результаті вибуху артилерійських снарядів, мінометних мін, ракетних боєприпасів, авіабомб та боєголовок, керованих та балістичних ракет, крім ядерної, біологічної та хімічної зброї.

Усі три страхові продукти можна буде оформити у відділах продажу Alliance Novobud під час укладання угоди. Оформлення продуктів займе до 15 хвилин часу. Огляд майна, його опис та оцінку проводити не потрібно.

З нагоди початку партнерства страхова програма «Квартира-Експрес» буде оформлюватися на спеціальних умовах. Більше інформації у відділах продажу Alliance Novobud:

Krona Park II, Madison Gardens, «Лавандовий» — м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A, тел. +38 (044) 344-08-23. Montreal House та Illinsky House — м. Київ, вул. Іллінська, 22, тел. +38 (044) 344-06-91.

Ліцензії СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ «БРОКБІЗНЕС»:  серія АВ № 547196 від 24.11.2010, серія АВ № 547185 від 24.11.2010, серія  АВ №547212 від 24.11.2010, серія АВ № 547202 від 24.11.2010

БРОКБІЗНЕС — ПІД КРИЛОМ НАДІЙНОЇ КОМПАНІЇ!

Корисні статті:

«БРОКБІЗНЕС» – страховий партнер програми «єОселя»

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» в рамках співробітництва з АБ «УКРГАЗБАНК» та АТ «ОЩАДБАНК» приймає участь у програмі доступного кредитування «єОселя», як надійний партнер у страхуванні.

Читати далі »
0 0 голоса
Рейтинг статьи
Підписатися
Повідомити про
guest
0 комментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Форма зворотного зв'язку