Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ББС ІНШУРАНС» взяла участь у загальних зборах Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації (ААУЦА)

У заході взяли учать представники практично всіх учасників вітчизняного авіаринку, що є членами ААУЦА.

Наша страхова компанія є єдиним страховиком в Асоціації і надає страхові послуги всім компаніям ринку цивільної авіації, що до нас звертаються. Під час презентації на зборах Асоціації компанію ознайомили з поточним станом розвитку в авіаційній галузі України, підсумовуючи зростання обсягу пасажирських та вантажних перевезень, обсягу наданих послуг українських перевізників, а також зростання інвестицій в будівництво нових аеропортів.

Окремо для учасників була проведена екскурсія по аеропорту «Бориспіль», що дала змогу ознайомитись з передовими технологіями виробничих процесів, об‘єктами аеропорту, потужностями, оглянути спецтехніку та системи аеродрому, таким чином більше зрозуміти специфіку страхування авіаційних ризиків та аеропортової діяльності.

Страховику дуже важливо розуміти специфіку об‘єктів, що беруться на страхування та надавати клієнтам кваліфіковану допомогу в управлінні ризиками. Членство в Асоціації та участь у загальних зборах цьому сприяють.


ББС ІНШУРАНС — ПІД КРИЛОМ НАДІЙНОЇ КОМПАНІЇ!

Поділитись у себе

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)