Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ББС ІНШУРАНС” розробила та затвердила новий продукт

СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ББС ІНШУРАНС” розробила та затвердила новий продукт – добровільне страхування професійної відповідальності у сфері бухгалтерського обліку!

Хто може виступати Страхувальником?

  • приватні підприємці, консалтингові фірми, їх працівники, які на підставі укладеного договору (іншого ніж трудового), надають стороннім організаціям послуги з ведення бухгалтерського обліку.

Страховими ризиками можуть бути:

  • Порушення правил ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності внаслідок яких Третя особа зазнала збитків у вигляді застосованих штрафних санкцій;
  • Порушення встановленого законодавством України порядку та термінів подання звітності (фінансової, податкової, статистичної) до органів державної влади внаслідок яких Третя особа зазнала збитків у вигляді застосованих штрафних санкцій.

Оперативне укладання даного договору страхування можливе шляхом приєднання до публічної оферти.

Більш детальна інформація на нашому сайті. Або залишайте заявку і з вами зв’яжуться наші фахівці.

ББС ІНШУРАНС — ПІД КРИЛОМ НАДІЙНОЇ КОМПАНІЇ!

Поділитись у себе

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)