СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» отримала статус фінансового Гаранта для митного безвізу

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» отримала статус фінансового Гаранта в рамках Конвенції про процедуру спільного транзиту.
Статус Гаранта дозволяє видавати українським експортерам обов’язкову для всіх груп товарів фінансову гарантію в режимі спільного митного транзиту в ЄС.
В основі Конвенції лежить технологія NCTS (нова комп’ютеризована транзитна система), яка пов’язує митні служби країн-учасниць Конвенції, дозволяючи обмін митними даними. Переміщення товарів здійснюється в рамках однієї транзитної процедури, від початку і до кінця: за однією транзитною декларацією із покриттям однією фінансовою гарантією.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» працює з 1993 року та має 41 ліцензію, за 29 років набула великого досвіду, зайнявши стійкі позиції серед найбільш надійних і фінансово стабільних компаній на ринку страхування, що дає змогу запропонувати страхування на будь-який смак.

Окрім фінансових гарантій нашим клієнтам – українським перевізникам (експортерам) ми можемо запропонувати страхування відповідальності перевізника (транспортного оператора), страхування вантажів, подорожуючих та «Зеленої карти».
Впевнені, що зможемо забезпечити захист від повсякденних ризиків, зменшити витрати у випадку настання небажаних подій та принести додатковий прибуток!

ПІД КРИЛОМ НАДІЙНОЇ КОМПАНІЇ!

Корисні статті:

«БРОКБІЗНЕС» – страховий партнер програми «єОселя»

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» в рамках співробітництва з АБ «УКРГАЗБАНК» та АТ «ОЩАДБАНК» приймає участь у програмі доступного кредитування «єОселя», як надійний партнер у страхуванні.

Читати далі »
0 0 голоса
Рейтинг статьи
Підписатися
Повідомити про
guest
0 комментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Форма зворотного зв'язку