Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Захист від захворювання COVID-19

Страхование от заболевания covid-19Дотримання рекомендацій Національної служби здоров’я України з профілактики захворювання COVID-19, а також проведення вакцинації суттєво знижують ризик інфікування короновірусною інфекцією COVID-19, але не виключають його на 100%.
Саме тому в період епідемії, що триває вже другий рік, питання економії коштів, у разі захворювання коронавірусом, залишається, як і раніше, актуальним.
Наявність страхового полісу не убезпечить Вас від ризику інфікування, але суттєво заощадить Ваші витрати на лікування при захворюванні.

Чи вигідно придбання страховки від коронавірусу?
Однозначно – так. Вартість страховки на випадок захворювання коронавірусом за програмою «COVID STOP» всього – 1200 грн. на рік, а загальна страхова сума за договором складає – 50 000 грн.
При цьому страховою компанією відшкодовуються і витрати на діагностику COVID-19. Враховуючи середню ціну проведення ПЦР-тесту, ви отримаєте фінансову вигодувже на етапі діагностики.

Які медичні витрати при захворюванні коронавірусом відшкодовуються Страховиком (страховою компанією) за програмою «COVID STOP»?
• Діагностика та лікування COVID19 в амбулаторно-поліклінічних умовах
• Діагностика та лікування ускладнень в результаті інфікування COVID-19 в стаціонарних умовах в тому числі забезпечення медикаментами і медичними матеріалами.

На що ще варто звернути увагу купуючи страховку від коронавірусу?
• По-перше, слід зазначити, що договір не має обмежень по кількості страхових випадків у період його дії.
• По-друге, Страхова компанія «ББС ІНШУРАНС» пропонує консультаційну і координаційну підтримку медичного Ассистансудля своїх застрахованих.

Це означає, що організацію всіх медичних послуг, (запис на тестування або до лікаря, пошук необхідних медикаментів і т. д.) страхова компанія бере на себе. У разі необхідності, Вам може бути організовано візит лікаря до дому, або адресна доставка медикаментів. Для цього Вам необхідно лише повідомити про настання страхового випадку за телефоном медичного Ассистансу.
Координаційна підтримка застрахованного – одна з важливих складових високоякісного страхового сервісу. Ви не будете обтяжені зайвими клопотами в період хвороби чи перебування на самоізоляції. У випадку госпіталізації медичний Ассистанс моніторить і підтримує постійний зв'язок з застрахованим, його близькими та лікувальним закладом.
По-третє, при зверненні через медичний Ассистанс, Страхова компанія «ББС ІНШУРАНС» гарантує оплату послуг на рахунок медичних закладів (аптеки, поліклініки, лікарні і т.д.), з якими співпрацює. Більшість інших страхових компаній пропонує своїм застрахованим оплатити вартість медичних витрат самостійно, після чого подати документи, які підтверджують оплату таких витрат, в страхову компанію для отримання відшкодування.
Це дуже важливо, так як витрати на лікування можуть скласти значну частину сімейного бюджету, особливо, якщо захворіли декілька членів сім'ї одночасно.

Застрахуватися за програмою страхування «COVID STOP» можна в режимі онлайн за декілька хвилин!

Поділитись у себе

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)