Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Шановні клієнти! 14.01.2022 інформаційні ресурси Моторно транспортного страхового бюро України (МТСБУ) були піддані масштабній хакерській атаці.

Зараз виконуються роботи з відновлення сервісів МТСБУ.

Це означає, що тимчасово за допомогою електронних сервісів та централізованих баз даних (МТСБУ, застосунок «ДІЯ», «Електронний кабінет водія» тощо)  неможливо перевірити чинність договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (Автоцивілка)

До відновлення працездатності  інформаційних систем МТСБУ рекомендуємо водіям мати при собі чинний страховий поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (Автоцивілка) в ПАПЕРОВОМУ вигляді.

Для отримання полісу Автоцивілки в паперовому вигляді Ви можете звернутися до свого страхового агента, та отримати примірник полісу у форматі PDF, який в подальшому можна роздрукувати або пред’явити на вимогу працівників Національної поліції в Вашому смартфоні (планшеті або іншому гаджеті).

Використання системи «Електронний Європротокол» також тимчасово не доступне. Використовуйте спеціальний паперовий бланк повідомлення про настання дорожньо-транспортної пригоди (Європротокол), у разі оформлення ДТП без участі працівників Національної поліції.

Бажаємо безпечних доріг!

ББС ІНШУРАНС — ПІД КРИЛОМ НАДІЙНОЇ КОМПАНІЇ!

Поділитись у себе

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)