Шановні клієнти! 14.01.2022 інформаційні ресурси Моторно транспортного страхового бюро України (МТСБУ) були піддані масштабній хакерській атаці.

Зараз виконуються роботи з відновлення сервісів МТСБУ.

Це означає, що тимчасово за допомогою електронних сервісів та централізованих баз даних (МТСБУ, застосунок «ДІЯ», «Електронний кабінет водія» тощо)  неможливо перевірити чинність договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (Автоцивілка) 

До відновлення працездатності  інформаційних систем МТСБУ рекомендуємо водіям мати при собі чинний страховий поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (Автоцивілка) в ПАПЕРОВОМУ вигляді. 

Для отримання полісу Автоцивілки в паперовому вигляді Ви можете звернутися до свого страхового агента, та отримати примірник полісу у форматі PDF, який в подальшому можна роздрукувати або пред’явити на вимогу працівників Національної поліції в Вашому смартфоні (планшеті або іншому гаджеті).

Використання системи «Електронний Європротокол» також тимчасово не доступне. Використовуйте спеціальний паперовий бланк повідомлення про настання дорожньо-транспортної пригоди (Європротокол), у разі оформлення ДТП без участі працівників Національної поліції.

Бажаємо безпечних доріг!

БРОКБІЗНЕС — ПІД КРИЛОМ НАДІЙНОЇ КОМПАНІЇ!

Корисні статті:

5 1 голос
Рейтинг статьи
Підписатися
Повідомити про
guest
0 комментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Форма зворотного зв'язку