Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Пройдено курс “The Fundamentals of ILS: online course” від компанії Phoenix CRetro Limited

У квітні 2023 року компанія Phoenix CRetro Limited, курс якої «The Fundamentals of ILS: online course”, був визнаний переможцем за версією Global Insurance Awards 2023, проводила навчання за цим курсом.

Єдиним представником українського страхового ринку, який пройшов навчання, успішно склав іспити та отримав відповідні сертифікати, був Директор департаменту перестрахування та андерайтингу спеціальних ризиків СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ «ББС ІНШУРАНС».

Навчання дало змогу отримати теоретичні та практичні навички використання та розуміння Похідних деривативів, пов’язаних з перестрахуванням (ILS), та визначення ролі яку вони відіграють у скороченні розриву між економічними та страховими збитками. Навіть переклад ILS українською мовою ще не є чітко визначеним.

Програма також надала знання про новий ринок альтернативного перестрахування, в якому використовуються багато термінів та визначень, які не мають аналогії в українському юридичному полі і які потребують свого вирішення та закріплення.

Сторонами контракту замість перестраховика та перестрахувальника виступає Спонсор та Інвестор. Однією з суттєвих відмінностей між ILS та ринком перестрахування є наявність реальних грошей або грошового забезпечення замість обіцянки виплати, а також купони, що є тарифом за перестрахування на рівні від 10% до 25% за ризик.

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ББС ІНШУРАНС» вдячна Phoenix CRetro Limited за таку нагоду.

Наявність сертифікованого фахівця надає можливість участі у вхідному перестрахуванні іноземних ризиків за новими альтернативними програмами.

ББС ІНШУРАНС — ПІД КРИЛОМ НАДІЙНОЇ КОМПАНІЇ!

Поділитись у себе

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)