Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Страхова компанія “ББС ІНШУРАНС” уклала договір з Pfizer

Компания Pfizer

Компания PfizerСТРАХОВА КОМПАНІЯ  “ББС ІНШУРАНС” уклала договір страхування відповідальності перед Третіми особами за нанесення шкоди їх життю та здоров'ю під час проведення клінічних випробувань.

Страхувальником стала компанія Pfizer.

“ББС ІНШУРАНС” є Страховою Компанією з диверсифікованою стратегією розвитку.
Ми маємо 44 ліцензії та понад 200 страхових продуктів, які дають нам змогу задовольняти потреби в страховому захисті як значного сегменту фізичних осіб, так і корпоративних клієнтів.

В поточному році спостерігаємо підвищення попиту на страхування окремих видів відповідальності. Зокрема, відповідальності замовника клінічних випробувань перед Третіми особами за нанесення шкоди їх життю та здоров'ю під час проведення клінічних випробувань.

Компанія постійно розширює спектр страхових послуг, відповідно до актуальних потреб на ринку страхування, чим забезпечує своїх клієнтів додатковими можливостями та професійним страховим захистом.

 

“ББС ІНШУРАНС” – ПІД КРИЛОМ НАДІЙНОЇ КОМПАНІЇ!

Поділитись у себе

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)