Страхова компанія «Брокбізнес» уклала договір страхування відповідальності з компанією Pfizer

Компания PfizerСТРАХОВА КОМПАНІЯ  “БРОКБІЗНЕС” уклала договір страхування відповідальності перед Третіми особами за нанесення шкоди їх життю та здоров’ю під час проведення клінічних випробувань.

Страхувальником стала компанія Pfizer.

“БРОКБІЗНЕС” є Страховою Компанією з диверсифікованою стратегією розвитку.
Ми маємо 44 ліцензії та понад 200 страхових продуктів, які дають нам змогу задовольняти потреби в страховому захисті як значного сегменту фізичних осіб, так і корпоративних клієнтів. 

В поточному році спостерігаємо підвищення попиту на страхування окремих видів відповідальності. Зокрема, відповідальності замовника клінічних випробувань перед Третіми особами за нанесення шкоди їх життю та здоров’ю під час проведення клінічних випробувань. 

Компанія постійно розширює спектр страхових послуг, відповідно до актуальних потреб на ринку страхування, чим забезпечує своїх клієнтів додатковими можливостями та професійним страховим захистом.

 

“БРОКБІЗНЕС” – ПІД КРИЛОМ НАДІЙНОЇ КОМПАНІЇ!

Корисні статті:

«БРОКБІЗНЕС» – страховий партнер програми «єОселя»

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» в рамках співробітництва з АБ «УКРГАЗБАНК» та АТ «ОЩАДБАНК» приймає участь у програмі доступного кредитування «єОселя», як надійний партнер у страхуванні.

Читати далі »
0 0 голоса
Рейтинг статьи
Підписатися
Повідомити про
guest
0 комментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Форма зворотного зв'язку