Оформити поліс автоцивілки
Ціна дійсна лише за умови придбання полісу на сайті компанії та може відрізнятися від цін в представництвах.
Ціна дійсна лише за умови придбання полісу на сайті компанії та може відрізнятися від цін в представництвах.
Об’єктом страхування за Класом страхування 10 «Страхування відповідальності, яка виникає внаслідок використання наземного транспортного засобу (у тому числі відповідальності перевізника)» є майнові інтереси, що не суперечать законодавству України, пов’язані з відшкодуванням особою, цивільно-правова відповідальність якої застрахована, шкоди, заподіяної життю, здоров’ю, майну потерпілих внаслідок експлуатації забезпеченого транспортного засобу.
Дорожньо-транспортна пригода за участю забезпеченого транспортного засобу, внаслідок якої настає цивільно-правова відповідальність особи, відповідальність якої застрахована, за шкоду, заподіяну життю, здоров’ю та/або майну потерпілого окрім тих, що визначені як винятки із страхових випадків та є підставами для відмови у страховій виплаті.
Розмір страхової суми за шкоду, заподіяну майну потерпілих, становить 160 тисяч гривень на одного потерпілого.
У разі якщо загальний розмір шкоди за одним страховим випадком перевищує п’ятикратну страхову суму, відшкодування кожному потерпілому пропорційно зменшується.
Розмір страхової суми за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілих, становить 320 тисяч гривень на одного потерпілого.
Мінімальний та максимальний розмір страхової премії визначається на підставі Постанови НБУ№108 від 31.05.2022.
31 серпня 2017 року розпорядженням №3631 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, було затверджено впровадження електронного полісу (договору) ОСЦПВ. Для укладення електронного договору страхування, власник транспортного засобу через ІТС (інформаційно-телекомунікаційна система) висловлює намір укласти договір страхування і вносить відомості, які необхідні для укладення такого договору, вони ж є заявою на страхування. Перелік відомостей, необхідних для укладення електронного договору ОСЦПВ, визначається МТСБУ і публікується на сайті (веб-сторінці) МТСБУ.
Безумовна франшиза встановлюється за домовленістю між Страховиком та Страхувальником в гривні. Вираховується з суми страхового відшкодування при відшкодуванні шкоди, заподіяної майну потерпілих. Мінімальний розмір франшизи – 0,00 грн., максимальний розмір франшизи – 3200,00 грн. Франшиза при відшкодуванні шкоди, заподіяної життю та/або здоров'ю потерпілих, не застосовується.
Територія дії договору: Договір діє на території України за виключенням тимчасово окупованих територій України, територій проведення антитерористичних операцій та операцій Об’єднаних сил.
Строк дії договору: 1 рік, крім випадків:
1) транспортні засоби (далі-ТЗ), що проходять обов’язковий технічний контроль (далі-ОТК), – на строк, що не перевищує дату чергового проходження ОТК;
2) незареєстрованих ТЗ – на час до їх реєстрації;
3) тимчасово зареєстрованих ТЗ – на час до їх постійної реєстрації;
4) ТЗ, зареєстрованих на території іноземних держав, – на час їх перебування на території України.
Мінімальний строк дії у випадках, визначених у переліку вище – 15 днів.
В межах договору страхування може бути визначений період
використання транспортного засобу, що не може становити
менш як шість календарних місяців.
Строк дії договору не може бути продовжено.
Страховик не відшкодовує:
1) шкоду, заподіяну при експлуатації забезпеченого транспортного засобу, але за спричинення якої не виникає цивільно-правової відповідальності відповідно до закону;
2) шкоду, заподіяну забезпеченому транспортному засобу, який спричинив дорожньо-транспортну пригоду;
3) шкоду, заподіяну майну, яке знаходилося у забезпеченому транспортному засобі, який спричинив дорожньо-транспортну пригоду;
4) шкоду, заподіяну при використанні забезпеченого транспортного засобу під час тренувальної поїздки чи для участі в офіційних змаганнях;
5) шкоду, яка прямо чи опосередковано викликана чи якій сприяли іонізуюча радіація, викликане довільним ядерним паливом радіоактивне отруєння, радіоактивна, токсична, вибухова чи в іншому відношенні небезпечна властивість довільної вибухової ядерної сполуки чи її ядерного компонента;
6) шкоду, пов'язану із втратою товарної вартості транспортного засобу;
7) шкоду, заподіяну пошкодженням або знищенням внаслідок дорожньо-транспортної пригоди антикварних речей, виробів з коштовних металів, коштовного та напівкоштовного каміння, біжутерії, предметів релігійного культу, картин, рукописів, грошових знаків, цінних паперів, різного роду документів, філателістичних, нумізматичних та інших колекцій;
8) шкоду, заподіяну в результаті дорожньо-транспортної пригоди, якщо вона відбулася внаслідок масових заворушень і групових порушень громадського порядку, військових конфліктів, терористичних актів, стихійного лиха, вибуху боєприпасів, пожежі транспортного засобу, не пов'язаної з цією пригодою;
9) шкоду, заподіяну життю та здоров’ю водія забезпеченого транспортного засобу, який спричинив дорожньо-транспортну пригоду.
Підставою для відмови у здійсненні страхового відшкодування
(регламентної виплати) є:
1) навмисні дії особи, відповідальність якої застрахована (страхувальника), водія транспортного засобу або потерпілого, спрямовані на настання страхового випадку. Зазначена норма не поширюється на осіб, дії яких пов'язані з виконанням ними громадянського чи службового обов'язку, вчинені у стані необхідної оборони (без перевищення її меж) або під час захисту майна, життя, здоров'я. Кваліфікація дій таких осіб встановлюється відповідно до закону;
2) вчинення особою, відповідальність якої застрахована (страхувальником), водієм транспортного засобу умисного кримінального правопорушення, що призвело до страхового випадку;
3) невиконання потерпілим або іншою особою, яка має право на отримання відшкодування, своїх обов'язків, визначених цим Законом, якщо це призвело до неможливості страховика встановити факт дорожньо-транспортної пригоди, причини та обставини її настання або розмір заподіяної шкоди;
4) неподання заяви про страхове відшкодування впродовж одного року, якщо шкода заподіяна майну потерпілого, і трьох років, якщо шкода заподіяна здоров'ю або життю потерпілого, з моменту скоєння дорожньо-транспортної пригоди.
Ліміт відповідальності Страховика за окремим об’єктом страхування встановлюється згідно чинного законодавства.
У разі настання страхового випадку, Страховик у межах страхових сум, зазначених у страховому полісі, відшкодовує у встановленому Законом про ОСЦПВ порядку оцінену шкоду, заподіяну внаслідок дорожньо-транспортної пригоди життю, здоров’ю, майну третьої особи.
Юридичним особам страховик відшкодовує виключно шкоду, заподіяну майну.
Шкодою, заподіяною життю та здоров’ю потерпілого внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, є:
• шкода, пов’язана з лікуванням потерпілого;
• шкода, пов’язана з тимчасовою втратою працездатності потерпілим;
• шкода, пов’язана із стійкою втратою працездатності потерпілим;
• моральна шкода, що полягає у фізичному болю та стражданнях, яких потерпілий – фізична особа зазнав у зв’язку з каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я;
• шкода, пов’язана із смертю потерпілого.
Страховик приймає рішення про здійснення страхового відшкодування у зв'язку з визнанням майнових вимог заявника або на підставі рішення суду, у разі якщо спір про здійснення страхового відшкодування розглядався в судовому порядку.
Якщо розмір заподіяної шкоди перевищує страхову суму, розмір страхової виплати за таку шкоду обмежується зазначеною страховою сумою.
Страховик протягом 15 днів з дня узгодження ним розміру страхового відшкодування з особою, яка має право на отримання відшкодування, за наявності всіх необхідних документів, повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, але не пізніш як через 90 днів з дня отримання заяви про страхове відшкодування зобов'язаний:
• у разі визнання ним вимог заявника обґрунтованими – прийняти рішення про здійснення страхового відшкодування (регламентної виплати) та виплатити його.
• у разі невизнання майнових вимог заявника чи наявності підстав для відмови у виплаті або виключень із страхових випадків, – прийняти вмотивоване рішення про відмову у здійсненні страхового відшкодування.
Якщо дорожньо-транспортна пригода розглядається в цивільній, господарській або кримінальній справі, перебіг цього строку припиняється до дати, коли страховику стало відомо про набрання рішенням у такій справі законної сили.
У разі якщо заява про здійснення страхового відшкодування чи інші документи, необхідні для прийняття рішення про здійснення страхового відшкодування, подані з порушенням строку,
встановленого цим Законом, строк прийняття рішення про здійснення страхового відшкодування та його виплату збільшується на кількість днів такого прострочення. Протягом 3-х робочих днів з дня прийняття відповідного рішення Страховик зобов'язаний направити заявнику письмове повідомлення про прийняте рішення.
У разі якщо відповідальними за заподіяння неподільної шкоди взаємопов'язаними, сукупними діями є декілька осіб, розмір страхового відшкодування за кожну з таких осіб визначається шляхом поділу розміру заподіяної шкоди на кількість таких осіб.
Рішення страховика про здійснення або відмову у здійсненні страхового відшкодування може бути оскаржено страхувальником чи особою, яка має право на відшкодування, у судовому порядку.
Страховик має право прийняти рішення щодо відмови у виплаті страхового відшкодування у разі несвоєчасного повідомлення Страхувальником (особою, визначеною у договорі страхування або законодавством), про настання події, що має ознаки страхового випадку, без поважних причин або невиконання інших обов’язків, визначених договором страхування або законодавством, якщо це призвело до неможливості Страховика встановити факт, причини та обставини настання події, що має ознаки страхового випадку, або розмір заподіяної шкоди (збитків).
Страховий продукт не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими.
Знижка на страхування надається у таких випадках:
Скористатися знижкою (промо-кодом) можна шляхом введення коду у поле інтерфейсу введення страхового продукту на сайті компанії.
Важливо враховувати, що умови надання знижки можуть змінюватися та підлягати перегляду з часом.
Оформлення поліса займе не більше 7 хвилин
Наша Компанія в системі прямого врегулювання
Додаткова автопідтримка власників поліса ОСЦПВ в непередбачуваних ситуаціях
Можливість використання промо-коду для отримання знижки
Франшиза – сума збитку, яку страхова компанія не виплачує при настанні страхового випадку.
Розмір франшизи при відшкодуванні шкоди, заподіяної майну потерпілих, встановлюється при укладанні договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності і не може перевищувати 2 відсотки від страхової суми, в межах якого відшкодовується збиток, заподіяний майну потерпілих.
Страхове відшкодування завжди зменшується на суму франшизи.
Найчастіше, у нас вона становить 0, 1600, 3200 грн. Розмір франшизи істотно впливає на вартість поліса автоцивілки. Наприклад для здешевлення поліса, слід вибирати максимальну франшизу 3200 грн.
Компанія «БРОКБЕЗНЕС» забезпечує безпеку для своїх клієнтів:
Пряме врегулювання – це надана можливість клієнту, звернутися за виплатою в свою страхову компанію при ДТП, де водій придбав поліс ОСЦПВ. Це актуально, якщо водій виявився постраждалим в ДТП. Нижче вказані критерії прямого врегулювання, а так само список страхових компаній даної системи.
Поліція має право виписати штраф (від 425 до 850 грн.) За відсутність поліса ОСАЦВ в двох випадках:
В інших випадках поліцейський не має право оштрафувати за відсутність поліса ОСЦПВ. В іншому випадку це розцінюється як перевищення посадових повноважень.
Рекомендуємо зберігати поліс на телефоні, а так же роздрукувати копію та зберігати в авто.
Шановні клієнти!
Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання.
З Вашими зверненням буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.
Заключила договор цивилки, быстро и сразу оплатила. Рекомендую.
Спасибо за отзыв, хорошего Вам дня!
Спасибо, быстро все оформили, объяснили по франшизе.
По цене меня устроило, плюс оплата без комиссии банка, так что рекомендую.
Спасибо за отзыв!
Кілька років користуюсь послугами компанії, все відбувається швидко, відповідально, рекомендую.