Оптимальне КАСКО

Давайте розберемо, що ж таке оптимальне КАСКО?

Головне хвилююче питання: «Заощадивши гроші, чи отримаю я дійсно хороший продукт?»

КАСКО складається, як конструктор, чим більше включено опцій, тим дорожче, але є безліч законних способів, як знизити вартість договору, при цьому, залишитися задоволеним із захищеним транспортним засобом.

Почнемо з найпопулярніших методів.

КАСКО можна здешевити за рахунок таких опцій:

Програма КАСКО 50/50.

Упевнені водії можуть сміливо вибирати КАСКО 50/50. Програма передбачає повноцінне автострахування та покриття за всіма страховими ризиками. Якщо протягом дії договору нічого не сталося, Страхувальник заощаджує 50% вартості страховки.  А, якщо все ж відбулася подія, для отримання виплати, необхідно доплатити другу частину страхового платежу.

Всі вищенаведені рекомендації підходять для авто віком до 12 років.

Як застрахувати авто з великим терміном експлуатації 12-20 років?

Для  автомобілів “поважного віку” спеціально розроблені програми страхування бюджетного КАСКО, з комплексом оптимальних умов, які дозволяють захистити власний автомобіль і при цьому вартість страховки не б’є по кишені автовласників. Особливість такої програми полягає в тому, що Ви страхуєте автомобіль не на повну його вартість, а на обумовлену вартість в договорі від 20 000 до 100 000 грн. Програма  передбачає відновлення (ремонт) автомобіля на СТО, яку рекомендує Страхова компанія, з можливістю використання альтернативних запчастин.

Від чого Ви застраховані?

Автомобіль застрахований за ризиком Дорожньо-транспортна пригода (ДТП), що сталося з вини Страхувальника, при наявності другого встановленого учасника. Якщо аварія відбудеться не з вини Страхувальника, то шкода йому відшкодує страхова компанія винуватця ДТП за полісом ОСЦПВ.

Які особливості договору?

Укласти договір можливо тільки в разі придбання або при наявності чинного  полісу обов”язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ). Кількість водіїв без обмежень, але з мінімальним стажем водія від 3-х років.

Крім оплати ремонтних робіт, Програма пропонує також різні додаткові послуги, такі як цілодобова підтримка Контакт-центру, витрати на евакуацію після ДТП, допомога на дорозі та інші.

Яка вартість оптимального КАСКО?

Страхова Компанія «БРОКБЕЗНЕС» пропонує надійні програми:

«КАСКО Мінімальне» від 500 грн до 1200 грн

«КАСКО Ощадливе»  від 2000 грн до 4300 грн

«КАСКО Доцільне» від 2900 грн до 5000 грн

Головне, при виборі страхового захисту, грунтуватися на власному досвіді та врахувати свої ризики. А ми, керуючись  досвідом та професіоналізмом, готові допомогти обрати Програму страхування, відповідно до Ваших потреб та фінансових можливостей.

Разместить у себя в:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Корисні статті:

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Підписатися
Повідомити про
guest

0 комментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “БРОКБІЗНЕС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “БРОКБІЗНЕС”.