Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

В Україні збільшились розміри страхових сум по ОСЦПВ

Новые лимиты по ОСАГО

В Україні з 1 липня 2022 року збільшились розміри страхових сум з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (Постанова НБУ № 109).

Національний банк за поданням МТСБУ прийняв рішення щодо збільшення з 1 липня 2022 р. страхових сум (максимального розміру виплат) за договорами ОСЦПВ:

  • до 160 000 гривень на одного потерпілого за шкоду, заподіяну майну потерпілих (до змін ця сума становила 130 000 гривень);
  • до 320 000 гривень на одного потерпілого за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілих (до змін ця сума становила 260 000 гривень).

Збільшення страхових сум за договорами ОСЦПВ дозволить учасникам дорожнього руху отримати кращий рівень захисту їх фінансових інтересів. Особливо це актуально в умовах зростання цін на деталі та комплектуючі до автомобілів. Вартість полісу СК «Брокбізнес» для споживачів збільшилось всього на 10-15%, від минулих цін.

Також за поданням МТСБУ, з 1 липня 2022 року ліміт (максимальний розмір) виплати за шкоду, заподіяну майну потерпілих, у разі оформлення ДТП з використанням європротоколу, з буде збільшено до 80 000 грн. Чинний ліміт становив 50 000 грн. Новий розмір ліміту діятиме для всіх договорів ОСЦПВ, незалежно від дати їх укладання.

ББС ІНШУРАНС — ПІД КРИЛОМ НАДІЙНОЇ КОМПАНІЇ!

Поділитись у себе

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)