КОМАНДА «БРОКБІЗНЕС» - І В СПОРТІ, І В БІЗНЕСІ

Футбольна команда страхової компанії «Брокбізнес» зайняла 2-ге місце у першій ТОП-лізі «Маракани ліги». І в бізнесі є місце для спорту.

Футбольная команда

Розповідаючи про страхову компанію ми зазвичай говоримо про фінансові досягнення, рейтинги, плани та стратегії, але наразі хочеться акцентувати увагу на не менш важливих речах – це місія та цінності, які страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» багато років поспіль несе в світ, та  яких неухильно дотримується колектив компанії.

Наша місія: «Забезпечення потреб споживачів у страховому захисті шляхом надання професійних страхових послуг з високим рівнем якості сервісу. Бути компанією, яку обирають та якій довіряють».

Наша компанія –  це насамперед люди, яких об’єднує спільна мета – втілення місії та спільні цінності. Впроваджуючи цінності, компанія піклується не лише про клієнтів, а й про своїх співробітників, а однією з найважливіших цінностей є підтримання здорового способу життя.

          Широко відомо, що «БРОКБІЗНЕС» завжди активно співпрацювала з рядом спортивних федерацій та команд, надаючи спонсорську підтримку та страховий захист з відповідальності організаторів видовищних заходів, страхування від нещасних випадків спортсменів та глядачів, страхування медичних витрат під час поїздок на змагання. Але не всі знають, що компанія також має свою футбольну команду, яка бере участь у чемпіонаті Києва з міні-футболу «Маракана ліга».

Футбольная команда

У минулому сезоні наша команда змогла відстояти честь бренду та здобула бронзові нагороди. У цьому сезоні команда «БРОКБІЗНЕС» зайняла друге місце у першій ТОП-лізі «Маракани ліги».
           Тепер в стінах Головного офісу є два оригінальних кубки, які нам щоразу нагадують про досягнення нашої команди.

            Така участь у чемпіонаті позитивно впливає на командний дух колективу, об’єднує  не лише тих, хто грає у футбол, а й тих, хто активно вболіває. Так формується непохитна віра і впевненість, що нашій команді під силу втілення будь-яких спортивних і бізнес-цілей!

 

Меню блогу:

Корисні статті:

Форма зворотного зв'язку