Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

КОМАНДА «ББС ІНШУРАНС» – І В СПОРТІ, І В БІЗНЕСІ

Футбольная команда "БРОКБИЗНЕС"

Футбольна команда страхової компанії «ББС ІНШУРАНС» зайняла 2-ге місце у першій ТОП-лізі «Маракани ліги». І в бізнесі є місце для спорту.

Футбольная команда

Розповідаючи про страхову компанію ми зазвичай говоримо про фінансові досягнення, рейтинги, плани та стратегії, але наразі хочеться акцентувати увагу на не менш важливих речах – це місія та цінності, які страхова компанія «ББС ІНШУРАНС» багато років поспіль несе в світ, та  яких неухильно дотримується колектив компанії.

Наша місія: «Забезпечення потреб споживачів у страховому захисті шляхом надання професійних страхових послуг з високим рівнем якості сервісу. Бути компанією, яку обирають та якій довіряють».

Наша компанія –  це насамперед люди, яких об’єднує спільна мета – втілення місії та спільні цінності. Впроваджуючи цінності, компанія піклується не лише про клієнтів, а й про своїх співробітників, а однією з найважливіших цінностей є підтримання здорового способу життя.

Широко відомо, що «ББС ІНШУРАНС» завжди активно співпрацювала з рядом спортивних федерацій та команд, надаючи спонсорську підтримку та страховий захист з відповідальності організаторів видовищних заходів, страхування від нещасних випадків спортсменів та глядачів, страхування медичних витрат під час поїздок на змагання. Але не всі знають, що компанія також має свою футбольну команду, яка бере участь у чемпіонаті Києва з міні-футболу «Маракана ліга».

Футбольная команда

У минулому сезоні наша команда змогла відстояти честь бренду та здобула бронзові нагороди. У цьому сезоні команда «ББС ІНШУРАНС» зайняла друге місце у першій ТОП-лізі «Маракани ліги».
Тепер в стінах Головного офісу є два оригінальних кубки, які нам щоразу нагадують про досягнення нашої команди.

Така участь у чемпіонаті позитивно впливає на командний дух колективу, об’єднує  не лише тих, хто грає у футбол, а й тих, хто активно вболіває. Так формується непохитна віра і впевненість, що нашій команді під силу втілення будь-яких спортивних і бізнес-цілей!

Поділитись у себе

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)