Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Відвідали конференцію  Maritime Day «Sea of Grain»

Представники Страхової компанії «ББС ІНШУРАНС» вперше відвідали конференцію  Maritime Day «Sea of Grain» яка відбулась 23 червня в Одесі, організатором якої виступила спеціалізована чорноморська юридична фірма Interlegal.

Конференція об’єднала організації, що працюють у морському секторі, включаючи судновласників, агентів, представників портів, логістичні компанії, сюрвейєрів, інших суміжних галузей, а також експертів з морського права і була присвячена обговоренню гострих питань щодо транформації в Україні логістичних зв’язків та ланцюжків в умовах війни, а також нових можливостей для експортерів зерна та збіжжя Чорним морем та  утримання сучасної портової інфраструктури.
Конференція була дуже інформативна та насичена, і для нас, як страхової компанії, було важливим почути з якими викликами представники логістичних компаній зіштовхуються при укладанні договорів на здійснення вантажоперевезень, та які ризики турбують фрахтувальників, судновласників або вантажовласників у період війни, і відповідно, як «ББС ІНШУРАНС» може бути корисною для цих компаній.
Дуже інформативна матеріали були представлені АМПУ щодо Дунайського кластеру по роботі українських дунайських портів, що підкреслив, що найбільшу значимість розвитку цього напрямку для транспортування зернових та олійних вантажів.

Підсумковою темою обговорення були плани на відновлення півдня України і можливості українського страхового бізнесу у цьому аспекті, включаючи таке питання, як страхування відповідальності судновласників в територіальних водах України, яке зараз не надається міжнародними P&I клубами.
Окремим  питанням на Конференції було – нюанси укладання зовнішньо-економічних морських контрактів та юридичні наслідки можливих помилок, а також можливості страхування воєнних ризиків.

Представники «ББС ІНШУРАНС» провели низку зустрічей з представниками бізнесу, що дало можливість нам зрозуміти нагальні виклики, що турбують наших експортерів з метою адаптації та вдосконалення нашого страхового покриття. Подібні заходи зараз, у час війни, є дуже важливими і дають різним сторонам змогу не тільки спілкуватися, ділитись власним досвідом, а й знаходити вирішення складних проблем та прогнозувати економічне майбутнє.

ББС ІНШУРАНС — ПІД КРИЛОМ НАДІЙНОЇ КОМПАНІЇ!

Корисні статті:

Поділитись у себе

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “ББС ІНШУРАНС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “ББС ІНШУРАНС”.

Подяка / скарга (Uk)