CТРАХОВА КОМПАНІЯ “БРОКБІЗНЕС” застрахувала культурні цінності “Мистецького Арсеналу” у Києві. 

СТРАХОВА КОМПАНІЯ “БРОКБІЗНЕС” перемогла у тендері на страхування культурних цінностей, що експонуються на виставці «Футуромарення» Національного культурно-художнього та музейного комплексу “Мистецький Арсенал”. Виставка займає 9 залів, 4 тисячі квадратних метрів. На ній представлені майже півтисячі експонатів, що є захищеними від усіх ризиків на час заходу.

СТРАХОВА КОМПАНІЯ “БРОКБІЗНЕС” входить до переліку надійних  компаній України, має 44 ліцензії та безперервний досвід роботи більше 27 років. З 1993 року ми  по праву займаємо вагоме місце  серед надійних і фінансово стабільних компаній на українському ринку страхування. Компанія має розвинуту регіональну мережу, що нараховує 45 підрозділи з продажів.


БРОКБІЗНЕС — ПІД КРИЛОМ НАДІЙНОЇ КОМПАНІЇ!

Корисні статті:

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Підписатися
Повідомити про
guest

0 комментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Залишити відгук про роботу компанії

Шановні клієнти!

Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами СК “БРОКБІЗНЕС”. Ми прагнемо вдосконавлюватися та постійно покращувати якість обслуговування. Тому для нас будуть цінними будь-які Ваші відкуки про роботу компанії. Ми приймемо до відома всі зауваження та побажання. З Вашими повідомленнями буде особисто ознайомлено Керівництво СК “БРОКБІЗНЕС”.