Про компанію

               Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» працює на ринку страхування з 15 грудня 1993 року. За час роботи набула значного досвіду, зайнявши стійкі позиції серед найбільш динамічних компаній на ринку страхування.
               Повна назва: «Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» (код ЄДРПОУ 20344871). Надає послуги в сфері страхування. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (код ЄДРПОУ 35676886) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.

               Сьогодні Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» входить до складу провідних страхових компаній України.
              Має членство в таких організаціях, як: Моторно-транспортне страхове бюро України (МТСБУ), Ядерний Страховий Пул України, Аграрний страховий пул, Асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації, Всеукраїнська авіаційна асоціація «АОПА-Україна»,  Асоціація митних брокерів України, Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД), Українська аграрна конфедерація. Є однією з чотирьох компаній засновників Аграрного Страхового Пула України.
              У 2009 році Компанія першою на страховому ринку України отримала Сертифікат відповідності системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. І в 2013 році за результатами ресертифікаційного аудиту системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008, Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» підтвердила дію сертифікату!

              З 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою. За підсумками діяльності у 2016 році Агентство підтвердило рейтинг фінансової стійкості «Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» на рівні «uaAA-»  за національною шкалою.
       Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування. Компанія надає повний спектр страхових послуг і працює в класичному сегменті страхування. Портфель страхових продуктів включає понад 50 продуктів.
              За результатами діяльності у 2016 року:
              Активи Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» – 251,184 млн грн
              Страхові резерви Компанії станом на 01 січня 2016 року – 62,025 млн грн
              Чистий прибуток компанії – 5,206 млн грн
             За 2016 рік наша компанія зібрала 125,292 млн грн валових страхових премій. За цей же період компанія виплатила своїм клієнтам 46,679 млн грн  валових страхових відшкодувань.
Такі фінансові показники дають нашим клієнтам впевненість у надійності Компанії та у тому, що в складний час вони зможуть гарантовано розраховувати на допомогу.

              Стійкий фінансовий стан та висока платоспроможність забезпечені:

  • сплаченим статутним капіталом;
  • покриттям страхових резервів коштами на поточних рахунках та депозитами в рейтингових банках;
  • наявністю постійних надходжень страхових платежів;
  • відсутністю боргів, судових позовів, прозорою й ефективною структурою операційних витрат;
  • професійною та досвідченою командою менеджменту.

              Прагнучи бути ближче до клієнтів, Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» постійно підсилює свою присутність в регіонах, розвиваючи свою мережу філій та регіональних підрозділів, насамперед в тих регіонах, де спостерігається стабільне економічне зростання.
На сьогодні регіональна мережа Компанія налічує понад 50 підрозділів по всій території України
.
                Компанія є надійним партнером провідних банків України: АТ «Ощадбанк», АТ «Укрексімбанк», АБ «Укргазбанк», ПАТ «КРЕДО БАНК»,  ПАТ «УНІВЕРСАЛБАНК», АТ «БМ Банк», АТ «Банк інвестицій і заощаджень».
             Нашими клієнтами є багато відомих українських компаній, такі як: ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», «Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення», ДСП «Київський державний міжобласний спеціальний комбінат», ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві, ДП «Південна залізниця», Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство «БАТЬКІВЩИНА»  (Полтавська обл.), ДП «Держзовнішінформ», ТОВ «АВІАХЕДЛІНГ», ТОВ «Ротор Україна», КП «Житлоінвестбуд – УКБ», ДП «НДПІ Містобудування», ПАТ «Автомобільна компанія  «Укртранс», ПП «Агро-Експрес-Сервіс» (Рівненська обл.), «Агро-Союз» (Дніпропетровська обл.), 
КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці», ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне» та інші.
         
Побудова довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами та партнерами:

  • виявлення потреб клієнта і партнера у страхуванні, формування ексклюзивних і доступних програм страхування;
  • індивідуальний підхід до супроводу угоди з клієнтом (від формування пропозиції до виплати страхового відшкодування та пролонгації договору);
  • компанія працює виключно в рамках чинного законодавства.

              У відносинах з клієнтами компанія надає пріоритет принципам чесності, толерантності та відкритості. В роботі це втілюється в життя створенням максимально комфортних умов страхового обслуговування, організацією консультування з усіх питань.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» зводить до мінімуму ризик, пов’язаний з його клієнтами, надаючи відчуття безпеки для них у разі виникнення проблем або стихійного лиха. Ми виконує всі вимоги, відповідаємо за свої обіцянки і зобов’язання. І висловлюємо нашу тверду рішучість, що ваш ризик знаходиться в безпеці з нами. Наша мета – це  допомогти вам керувати ризиками у повсякденному житті якомога більш ефективно. Дякуємо за надану нам можливість служити вам.

slogan

Страховая компания Брокбизнес