Поліс особистого страхування на транспорті

Обов’язкове або добровільне страхування.

Особисте страхування на транспорті

Особисте страхування на транспорті здіснюється в обов’язковому та добровільному варіантах.

Обов’язкове страхування від нещасних випадків на транспорті здійснюється на підставі «Положення про обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті», затвердженого Постановою КМУ від 14 серпня 1996 р. N 959.

 Захищає пасажирів залізничного, морського, внутрішнього водного, автомобільного і електротранспорту, крім внутрішнього міського, під час поїздки або перебування на вокзалі, в порту, на станції, пристані, а також водіїв – працівників транспортних підприємств незалежно від форм власності та видів діяльності, які безпосередньо зайняті на транспортних перевезеннях (водіїв, машиністів та їх помічників, провідників, начальників (бригадирів), поїздних електромонтерів, кондукторів, працівників вагонів-ресторанів, механіків, працівників бригад медичної допомоги).

Застрахованими вважаються: пасажири з моменту оголошення посадки в морське або річкове судно, поїзд, автобус або інший транспортний засіб до моменту завершення поїздки; водії тільки на час обслуговування поїздки.

Добровільне страхування від нещасних випадків на транспорті здіснюється на підставі ліцензії та Правил страхування Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» від ризиків травми, інвалідності, загибелі або смерті застрахованої особи внаслідок нещасного випадку під час перебування у транспортному засобі.

Страхова сума може встановлюватися на весь транспортний засіб (всіх пасажирів та водія) за паушальною системою з зазначенням лімітів на одну особу, або за системою місць на кожне застраховане місце (пасажира та/або водія) транспортного засобу.

Вартість страхування становить від 0,2% до 1,0% в залежності від переліку застрахованих ризиків, розмірів страхових сум, кількості застрахованих осіб та обраної системи страхування.

Варіанти оплати поліса:

Страхові ризики:

Коли у людини все добре, вона навіть не замислюється про жодні непередбачувані події, які в одну мить можуть порушити перебіг її життя, викликати проблеми зі здоров’ям та фінансові труднощі. Часто такі неприємності пов’язані з транспортом.

Основні продукти:

Корисні статті:

Страхование Каско СК "БРОКБИЗНЕС"

Оптимальне КАСКО

Головне хвилююче питання: «Заощадивши гроші, чи отримаю я дійсно хороший продукт?»

КАСКО складається, як конструктор, чим більше включено опцій, тим дорожче, але є безліч законних способів, як знизити вартість договору, при цьому, залишитися задоволеним із захищеним транспортним засобом.

Почнемо з найпопулярніших методів.

Читать далее »
Футбольная команда "БРОКБИЗНЕС"

КОМАНДА «БРОКБІЗНЕС» – І В СПОРТІ, І В БІЗНЕСІ

Футбольна команда страхової компанії «Брокбізнес» зайняла 2-ге місце у першій ТОП-лізі «Маракании ліги». І в бізнесі є місце для спорту.
Розповідаючи про страхову компанію ми зазвичай говоримо про фінансові досягнення, рейтинги плани та стратегії, але наразі хочеться акцентувати увагу на не менш важливих речах це місія та цінності, які страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» багато років поспіль несе в світ та  яких неухильно дотримується колектив компанії.

Читать далее »

Основні переваги СК «БРОКБІЗНЕС»:

Економія часу

Швидке оформлення полісів

Додатковий страховий захист

Поліс особистого страхування можно додати до ОСАГО

Сервіс

24/7 підтримка клієнтів, консультація оператора

Лояльность

Можливість отримання знижки при комплексному страхуванні

Часті питання FAQ

Ми зібрали для Вас наступні відповіді:

На будь-який термін, до 1 року. Мінімальний термін 15 днів. Страхова компанія гарантує додатковий страхову виплату в размере в межах від 100 000 до 500 000 грн., Яка візначається Клієнтом.

Програма добровільного страхування відповідальності власників транспортних засобів (автоцивілка) гарантує здійснення додаткового страхового відшкодування за шкоду, що завдана майну, життю (здоров’ю) інших (третіх) осіб в результаті ДТП, яке сталося з вини водія – власника поліса “Добровільна автоцивілка”

Ні, збиток, нанесений Вашому автомобілю, не відшкодовується ні за полісом ОСЦПВ, ні за договором добровільного автоцивілки. З метою відшкодування збитків, завданих вашому автомобілю, рекомендуємо скористатися договором КАСКО.

Виплата страхового відшкодування здійснюється одночасно з виплатою за полісом обов’язкової автоцивілки. Після узгодження суми відшкодування і отримання всіх необхідних документів потерпілий отримує відшкодування протягом 10 робочих днів.

Основні продукти:

Корисні статті:

Страхування дронів сьогодні

Щороку на українському ринку з’являється до 5000 нових дронів. Ми вже не можемо уявити картографування, аероосморт об’єктів, аерофотозйомку, будівництво і т.д. без використання БПЛА. Активне використання БПЛА збільшило число ризиків пов’язаних з їх використанням.

Читать далее »
Страхование Каско СК "БРОКБИЗНЕС"

Оптимальне КАСКО

Головне хвилююче питання: «Заощадивши гроші, чи отримаю я дійсно хороший продукт?»

КАСКО складається, як конструктор, чим більше включено опцій, тим дорожче, але є безліч законних способів, як знизити вартість договору, при цьому, залишитися задоволеним із захищеним транспортним засобом.

Почнемо з найпопулярніших методів.

Читать далее »

Залиште свої відгуки - вони важливі для нас:

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Підписатися
Повідомити про
guest
0 комментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Замовлення консультації:

Форма зворотного зв'язку