Жіноча збірна України по баскетболу розпочинає свою кваліфікацію на Євробаскет 2017 разом зі Страховою компанією «БРОКБІЗНЕС»

Федерація баскетболу України та Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» і надалі продовжують свою співпрацю у підтримані та популяризації українського баскетболу.Украина-Люксембург

Страхова компанія “БРОКБІЗНЕС” забезпечить страховим захистом збір команди та перший Кваліфікаційний матч Євробаскету 2017 між збірними України та Люксембургу. 20 листопада дівчата проведуть відкрите тренування, а 21 листопада відбудеться Кваліфікаційний матч. Ці заходи пройдуть в м. Києві в Палаці Спорту.

Професійний спорт вимагає великого напруження фізичних сил в виснажливих тренуваннях та змаганнях, і часто пов’язаний з травматизмом. Та його наслідки простіше подолати разом зі страховим полісом.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 38 ліцензій, з них 20 на добровільні та 18 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес