За BMW X4 страхова виплата склала 900 тис грн

20 березня 2017 року року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» здійснила виплату страхового відшкодування за договором автострахування КАСКО на суму 900 000 грн за автомобіль BMW X4.

Подія сталась 5 лютого 2017 року в м. Києві. Через сильний снігопад водій не впорався з керуванням автомобіля та зіткнувся з ліхтарним стовпом. Це призвело до повної конструктивної загибелі автомобіля. Подія визнана страховим випадком за договором автострахування КАСКО.

Страховою компанією «БРОКБІЗНЕС» були прийняті усі  заходи для врегулювання цієї події та здійснення виплати страхового відшкодування в повній мірі в строки та на умовах передбачених договором страхування та чинним законодавством України.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес