Ювілейний V Зліт автоклубу BMW E30 25-26 червня 2016 в Ладинці

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є спонсором головного заходу року для любителів BMW – «5 зліт BMWE30 ClubUkraine», який пройде 25-26 червня 2016 року на автодромі Ладинка, який розташований в Чернігівській області.

«Зліт BMWE30 ClubUkraine» – захід з 5-річною історією, яке щорічно збирає більше сотні власників та цінителів легендарної марки автомобілів BMW в кузові Е30, а також створює моду на класичний автомобільний стиль і є ключовою подією для всіх шанувальників і поціновувачів BMW в Україні, а також і за її межами.

Автомобільні змагання і конкурси Зльоту BMWE30 ClubUkraine – невід’ємна частина масштабного заходу. Під час змагань у кожного Учасника буде відмінна можливість продемонструвати свою майстерність пілотажу, відчути захоплені погляди і отримати яскраві і драйвові враження.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Копия слет
Страховая компания Брокбизнес