Новини

 • ЩЕ ОДНЕ НОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ В СТРАХОВІЙ КОМПАНІЇ «БРОКБІЗНЕС»
  22.01.2020

  ЩЕ ОДНЕ НОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ В СТРАХОВІЙ КОМПАНІЇ «БРОКБІЗНЕС»

  Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» оголошує про призначення нового заступника  Голови Правління.
 • НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ В СТРАХОВІЙ КОМПАНІЇ «БРОКБІЗНЕС»
  14.01.2020

  НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ В СТРАХОВІЙ КОМПАНІЇ «БРОКБІЗНЕС»

  Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» оголошує про призначення нових заступників  Голови Правління.
 •  
 • ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!
  26.12.2019

  ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

  Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ З ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТОГО КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБЄКТА АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ З ОБОВ’ЯЗКОВОГО АУДИТУ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО АУДИТ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ТА АУДИТОРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ», затвердженого Наглядовою радою ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» 23.12.2019 року пропонуємо зацікавленим суб’єктам аудиторської діяльності надіслати пропозиції з проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» за 2019 рік
 • “БРОКБІЗНЕС” виповнилось 26 років
  16.12.2019
 •  
 • ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ НОВОГО ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ «БРОКБІЗНЕС»
  12.12.2019

  ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ НОВОГО ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ «БРОКБІЗНЕС»

  Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» оголошує про призначення нового Голови Правління Красноруцького Петра Володимировича з 12 грудня 2019 року.
 • Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» разом зі Збірною України U-21 завітали до дитячого центру в Запоріжжі.
  09.09.2019

  Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» разом зі Збірною України U-21 завітали до дитячого центру в Запоріжжі.

  7 вересня Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» разом зі Збірною України U-21 та іншими партнерами завітали до дитячого центру в Запоріжжі. Це була ідея наставника молодіжної збірної Руслана Ротаня, яку ми залюбки підтримали. Малеча були в захваті від зустрічі з гравцями збірної, які подарували їм м’ячі, солодощі та футболку зі своїми автографами. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» вручила договір страхування від нещасного випадку. Відтепер всі мешканці центру будуть під страховим захистом. На жаль, травми в дитячому віці – це не рідкість. А страхування їх від нещасного випадку за програмою “Бешкетник”  може забезпечити матеріальну підтримку під час лікування.
 •  

Про компанію

               Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» працює на ринку страхування з 15 грудня 1993 року. За час роботи набула значного досвіду, зайнявши стійкі позиції серед найбільш динамічних компаній на ринку страхування.
               Повна назва: «Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» (код ЄДРПОУ 20344871). Надає послуги в сфері страхування. Основними акціонерами є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, Компанія «БОСАІНВЕСТ ЛІМІТЕД» (Кіпр) – 49,99%.

читати далі

Страховая компания Брокбизнес