У 2017 році-10-річний ювілей СК «БРОКБІЗНЕС-ЖИТТЯ».

У 2017 році Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС-ЖИТТЯ» відзначатиме свій 10-річний ювілей. Всі ці роки ми були поруч з нашими клієнтами й у горі, й у радості. Заяви про те, що сталася страхова подія, обробляються співробітниками компанії в найкоротші терміни. Адже зрозуміло, що коли в родині трапляється горе, величезна надія на підтримку та фінансову допомогу покладається на страхову компанію.

Так, у період з 2009 по 2016 рік Компанією було здійснено 73 виплати на загальну суму 3 333 546 грн., з них:

  • за договорами довгострокового накопичувального страхування життя у зв’язку із закінченням їх терміну дії – 16 виплат на загальну суму 1 179 418 грн.;
  • виплата викупних сум при достроковому розірванні довгострокових накопичувальних договорів – 36 виплат на загальну суму 1 172 657 грн.;
  • виплати за договорами страхування життя позичальників кредитів в установах банків – 17 виплат на загальну суму 981 471 грн. (за ризиком смерть з будь-якої причини, тобто внаслідок захворювання або ж нещасного випадку).

Уже в березні 2017 року наша Страхова компанія виплатила близько 200 тис. грн. сім’ї померлої від раку жіночих органів клієнтки, яка страхувалася у нас з 2008 року за довгостроковим накопичувальним договором. Молода жінка, 41 рік. Для родини це непоправиме горе. Сподіваюся, страхова виплата стане хорошою фінансовою підтримкою її родичам.

У всіх випадках, у яких це передбачено договорами, страхові виплати включали й зароблений щорічний додатковий інвестиційний дохід, що був нарахований на момент настання страхового випадку.

Ми вдячні всім нашим клієнтам і партнерам за високу оцінку та довіру. Адже тільки разом ми – сила.

Заступник Голови Правління
СК «БРОКБІЗНЕС-ЖИТТЯ»
Людмила Ковальська

Страховая компания Брокбизнес