Товариські матчі збірної України були застраховані в Страховій компанії «БРОКБІЗНЕС»

В Страховій компанії «БРОКБІЗНЕС» була застрахована відповідальність організаторів перед вболівальниками двох товариських матчів збірної України, яки пройшли в березні 2016 року. Страховий захист був забезпечений усім вболівальникам  матчів від таких ризиків, як пожежа, вибух чи аварія.

Перший матч пройшов 24 березня 2016 року в м. Одеса на стадіоні «Черноморець» між збірними України та Кіпру. Матч закінчився перемогою збірної України з рахунком 1:0. Другий матч, який проходив 28 березня в м. Києві на стадіоні «Олімпійський», між збірними України та Уельсу, також закінчився перемогою збірної України (1:0). Гарна підготовка до Чемпіонату Євро-2016, який відбудеться влітку у Франції.

Та окрім святкового настрою, будь-яких масовий захід супроводжується рядом ризиків, які має враховувати та мінімізувати організатор. І тому з метою підвищення рівня безпеки всі вболівальники, які були присутні на стадіонах, мали страховий захист від Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС». І ця співпраця організатора та страхувальника стала традиційною в українському футболі.

Організатор матчу – Федерація футболу України

Офіційний страховий партнер Федерації футболу України!

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації фехтування України. Співпрацює з Федерацією баскетболу України, Федерацією кікбоксингу України “ВАКО, ФК «Карпати», ФК «Черкаський Дніпро».
Страховая компания Брокбизнес