Свято Футболу в м. Черкаси

лого ЧДФК «Черкаський Дніпро» та Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС», яка є страховим партнером команди, запрошують на Свято футболу, що відбудеться 2 квітня 2016 року на стадіоні «Центральний» в м. Черкаси.

В програму Свята футболу включені наступні заходи: презентація Корпорації «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро», відкриття фаншопу, виконання Гімну команди майстрів, флешмоб від Максима Оробця, представлення Талісмана команди, Фестиваль вуличної їжі та – розіграш призів. Та головна подія цього дня – це матч лідерів I ліги ЧУ ФК «Черкаський Дніпро» та ФК «Гірник» за важливі очки у боротьбі за вихід до УПЛ.

Святковий настрій доповнить відчуття захисту! Тому що з метою підвищення рівня безпеки всі присутні на стадіоні гості та вболівальники, будуть мати страховий захист від партнера команди майстрів – Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС».

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації фехтування України, ФК «Черкаський Дніпро». Співпрацює з Федерацією баскетболу України, Федерацією кікбоксингу України “ВАКО, ФК «Карпати».
Страховая компания Брокбизнес