Студентські збірні команди України з футзалу їдуть на чемпіонат світу з футзалу серед студентів до м. Алмати

17 серпня, збірні футбольні команди України з футзалу вирушать до м. Алмати (Казахстан) на Чемпіонат світу з футзалу серед студентів. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» надала страховий захист членам команд та офіційній делегації під час поїздки до Казахстану.

Чемпіонат світу з футзалу буде проходити 19-26 серпня в м. Алмати в Казахстані. В цьому Чемпіонаті будуть приймати участь як чоловічі так і жіночі збірні команди України. І щоб ніякі травми та неприємності пов’язані з ними не завадили командам поборотися за медалі на Чемпіонаті світу Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» потурбувалась про їх захист під час матчів та тренувань. Згідно з умовами договору поліс компанії «БРОКБІЗНЕС» включає в себе не тільки витрати на отримання невідкладної медичної допомоги, але і включає в себе опції, які покривають транспортування до медичного закладу, оплату медикаментів, невідкладної стоматологічної допомоги, медичної репатріації.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має великий досвід страхування спортсменів. Компанія вже деякий час співпрацює Всеукраїнською футбольною асоціацією  студентів (ВФАС) та забезпечує страховим захистом футболістів асоціації під час різних турнірів та чемпіонатів. Останній раз – це була поїздка футбольної команди Київського університету ім. Бориса Гринченка до Португалії на IV Європейські ігри 2018 серед студентів. І ми раді, що всі повернулися неушкодженими та з бронзовою перемогою.

Тепер також сподіваємося на перемогу та медалі наших збірних в м. Алмати.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації баскетболу України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ДЮФЛУ, ВГО «Національна федерація самбо України», Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, футбольних клубів «Шахтар», «Карпати», «Черкаський Дніпро», Автомобільної федерації України.
Всеукраїнська футбольна Асоціація студентів (ВФАС) була створена 16 вересня 2000 року. У 2004 році ВФАС виступила одним із засновників Європейської студентської федерації футболу (ЄСФФ). Починаючи з 2001 року Асоціація організовує та проводить Всеукраїнські змагання серед студентів з футболу та футзалу, з 2003 року міжнародні турніри з пляжного футболу, а з 2010 року – жіночі турніри.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Страховая компания Брокбизнес