Страховий партнер матчу Суперкубок України – страхова компанія «БРОКБІЗНЕС»

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» застрахувала відповідальність  організатора матчу ТОВ «Прем’єр-Ліга» перед вболівальниками, чим забезпечила страховий захист усім учасникам матчу від пожежі, вибуху чи аварії.

Копия Билет титул

14 липня 2015 року на стадіоні «Чорноморець»  в м. Одеса відбудеться матч за Суперкубок України з футболу між ФК «Динамо» (Київ) та ФК «Шахтар» (Донецьк). Традиційно цим поєдинком стартує новий футбольний сезон в Україні.

Матч такого рівня – справжнє свято для усієї України! Та окрім святкового настрою, будь-яких масовий захід супроводжується рядом ризиків, які має враховувати та мінімізувати організатор. І тому з метою підвищення рівня безпеки всі вболівальники, які будуть присутні на стадіоні, мають страховий захист від Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС».

Організатор матчу ТОВ «Прем’єр-ліга.», вже вкотре, підписав договір зі Страховою компанією «БРОКБІЗНЕС» на страхування своєї відповідальності перед кожним вболівальником.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.

На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 38 ліцензій, з них 20 на добровільні та 18 на обов’язкові види страхування.  

З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.

Страховая компания Брокбизнес