СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» ЗДІЙСНИЛА ВИПЛАТУ У РОЗМІРІ 550 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ПОСТРАЖДАЛИМ У ДТП

16 жовтня 2020 року на автодорозі М-06 «Київ-Чоп» відбулося ДТП за участю транспортного засобу «Audi A6», застрахованого у Страховій компанії «Брокбізнес». В результаті ДТП було пошкоджено 4 автомобіля: «Skoda Octavia», «Mitsubishi Pajero Sport», «Ford Sierra» та «Volkswagen Golf». Після проведення оцінки,  було встановлено, що вартість ремонту  кожного автомобіля перевищує вартість самих транспортних засобів. Одному з учасників ДТП була завдана шкода здоров’ю.

Страхова компанія «Брокбізнес» виплатила страхове відшкодування на загальну суму  550 000 гривень.
Водій «Audi A6», крім автоцивілки (ОСЦПВВНТЗ) придбав продукт «Захищений водій» який включає в себе добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО), добровільне страхування цивільної відповідальності (ДЦВ) та страхування від нещасного випадку вартістю 4350 гривень. І завдяки додатковому покриттю програми «Захищений водій» всі потерпілі особи отримали страхове відшкодування у зальному розмірі 450 000 гривень, з яких 400 000 гривень за шкоду завдану пошкодженим транспортним засобам та орієнтовно 50 000 гривень буде сплачено за шкоду нанесену здоров’ю одного з потерпілих. Клієнт Страхової компанії «Брокбізнес» отримав  страхове відшкодування на відновлення власного транспортного засобу у розмірі 100 000 грн (за КАСКО).

Страхова Компанія “БРОКБІЗНЕС” працює на ринку страхування з 1993 року, має 44 ліцензії і за 27 років набула великого досвіду у сфері надання послуг зі страхування, зайнявши стійкі позиції серед надійних і фінансово стабільних компаній на ринку страхування.

Компанія постійно розширює спектр страхових послуг і отримання нових ліцензій  забезпечить наших клієнтів додатковими можливостями та професійним страховим захистом, відповідно до актуальних потреб на ринку страхування.

Оберігаємо те, що Ви цінуєте!

 

Страховая компания Брокбизнес