СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» ЗБІЛЬШИЛА ПЕРЕЛІК СТРАХОВИХ ПРОДУКТІВ З ЕЛЕКТРОННИМ ПОЛІСОМ

Страхова Компанія «БРОКБІЗНЕС» завжди йде у ногу з часом, та піклується про своїх клієнтів, тому у ситуації що склалася в Україні та світі,  у зв’язку із розповсюдженням КОРОНОВІРУСУ (COVID 19), спрощує процедуру оформлення договорів страхування.

Тепер клієнту не треба їхати в офіс компанії – він може отримати електронний Договір не виходячи з дому, для цього йому потрібно лише зателефонувати на гарячу лінію Страхової Компанії «БРОКБІЗНЕС»: 0 800 500 123 або своєму менеджеру зі страхування (співробітнику Компанії), й отримати Договір страхування на електронну адресу, на  «Вайбер» або на інший додаток-месенджер.

Вже з 01.04.2020 року Ви зможете оформити електронний Договір не тільки з Обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВВНТЗ) але й за іншими страховими продуктами:

  1. Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ДЦВ).

Продукт стане у нагоді для тих, хто має Договір ОСЦПВВНТЗ, розуміє ризики, пов’язані із ДТП  та буде додатковим захистом в разі потрапляння в ДТП з власної необережності (вини).

  1. Добровільне страхування від нещасних випадків на транспорті.

Продукт забезпечує додатковий страховий захист свого життя та здоров’я під час перебування у транспортному засобі.

  1. Добровільного страхування майна «Квартира-ЕКСПРЕС», «Квартира в аренді – ЕКСПРЕС».

Гарантія постійного захисту Вашої власної або орендованої домівки від усіх ризиків.

З новими електронними продуктами Страхової Компанії «БРОКБІЗНЕС» Ви забезпечите  страховим захистом  не тільки свій транспортний засіб та свою відповідальність перед третіми особами, а й зможете захистити своє майно, себе та свою родину.

Зберігаємо спокій та залишаємося в доброму гуморі.

Дякуємо Вам за те, що Ви залишаєтесь з нами.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основними акціонерами є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, Компанія «БОСАІНВЕСТ ЛІМІТЕД» (Кіпр) – 49,99%.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Страховая компания Брокбизнес