Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» застрахувала співробітників Федерації футболу України

Копия лого со статусомВ цьому році вперше Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» уклала договір добровільного медичного страхування з Федерацією футболу України, завдяки якому всі співробітники будуть забезпечені страховим захистом. Сума страхового покриття склала 7,88 млн грн, договір діє з 03.11.2015р., період страхування- один рік.

Згідно цього договору страхування, Федерація футболу України довіряє своєму офіційному страховому партнеру ризики з добровільного медичного страхування своїх співробітників. Умови договору передбачають надання застрахованим особам страхове покриття, яке включає надання амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної і невідкладної медичної, а також стоматологічної допомоги. Договір також включає забезпечення співробітників необхідними вітамінами і можливістю пройти вакцинацію від грипу. Корпоративна програма страхування розроблена з урахуванням побажань Страхувальника та передбачає організацію, надання та оплату медичної допомоги співробітникам по всій території України. Свої послуги страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» надає за допомогою власного медичного асистансу, який працює цілодобово.

Турбота про персонал – важлива частина корпоративної політики будь-якої компанії. Забезпечення співробітників полісами ДМС – це насамперед внесок у розвиток компанії, головною цінністю якої є кадри.

Всеукраїнська спортивна громадська організація «Федерація футболу України» (ФФУ) є всеукраїнською громадською незалежною організацією фізкультурно-спортивного спрямування, яка була створена 13 грудня 1991 року. ФФУ організовує і проводить змагання з футболу в Україні та представляє країну в УЄФА і ФІФА. Має статус національної федерації.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 38 ліцензій, з них 20 на добровільні, 18 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес