Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» застрахувала Національну збірну України по футболу та весь тренерський штаб на час Євро-2016 у Франції.

Національна Збірна України по футболу має страховий захист під час тренувань на зборах, товариських та фінальних матчів Євро-2016. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» уклала комплексний міжнародний договір страхування  подорожуючих з Федерацією футболу України.

22 травня 2016 року Збірна України вилетіла за кордон для підготовки до фінальної частини чемпіонату Європи 2016 року. Гравці та тренерський штаб забезпечені страховим захистом під час перебування за кордоном в період підготовки до Чемпіонату Євро-2016 в Італії, товариських матчів в Румунії та Албанії,  фінального турніру чемпіонату у Франції. Згідно з умовами договору поліс компанії «БРОКБІЗНЕС» включає в себе не тільки витрати на отримання невідкладної медичної допомоги, але і включає в себе опції, які покривають транспортування до медичного закладу, оплату медикаментів, невідкладної стоматологічної допомоги, медичної репатріації.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має великий досвід страхування професійних спортсменів. Компанія вже декілька років  співпрацює з різними спортивними федераціями, командами. Забезпечує страховим захистом різні спортивні змагання, турніри, як дитячі, так і дорослі.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації фехтування України, Федерації баскетболу України, ФК «Черкаський Дніпро». Співпрацює з Федерацією кікбоксингу України “ВАКО, ФК «Карпати».
Страховая компания Брокбизнес