Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» застрахувала дітей під час проведення програми REAL MADRID FOUNDACION CLINIC в Україні

АМІДІ СПОРТ, як організатор цього заходу, уклали договір страхування дітей під час перебування їх у таборі в Одесі. Це говорить про те, що компанія несе відповідальність за своїх вихованців.

З 29 вересня по 2 листопада 2018 року АМИДИ Спорт організували для дітей з 7 до 16 років, які хотіли б покращити свої навички у футболі, унікальну програму REAL MADRID FOUNDACION CLINIC в Одесі. Тренування будуть проводити висококваліфіковані штатні тренери Fundación Real Madrid Clinic. Основна місія програми, як озвучили організатори заходу, це пропагування цінності спорту, сприяти інтегральному вихованню дітей і молоді, здорового способу життя, а також соціальної інтеграції найбільш вразливих верств населення, що співпадає з однією з місій компанії «БРОКБІЗНЕС».

Так як травми під час навчання та тренування не рідкість, тому страховий захист не буде зайвим. Договір страхування передбачає не тільки витрати на отримання невідкладної медичної допомоги, але і включає в себе опції, які покривають транспортування до медичного закладу, оплату медикаментів, невідкладної стоматологічної допомоги.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має великий досвід страхування професійних спортсменів. Компанія вже декілька років  співпрацює з різними спортивними федераціями, командами. Забезпечує страховим захистом різні спортивні змагання, турніри, як дитячі, так і дорослі.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації баскетболу України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ДЮФЛУ, Українська хокейна ліга, Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, футбольних клубів «Шахтар», «Карпати», «Черкаський Дніпро», Автомобільної федерації України.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
ТОВ «Аміді Спорт» – це організатор міжнародних спортивних заходів в Україні від ФК “Реал Мадрид”. Має у своїй структурі найсильніший тренерський склад, а також намір створити найсильнішу футбольну команду.Вперше офіційно в Україні наша компанія проводить найпопулярнішу футбольну програму в світі REAL MADRID FOUNDACION CLINIC!
Страховая компания Брокбизнес