Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» захистила свою ділову репутацію

Господарський суд  м. Києва своїм Рішенням від 12.01.2016 р. у справі № 910/18831/15 повністю задовольнив позовні вимоги Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» щодо захисту ділової репутації та спростування недостовірної інформації та зобов’язав ПАТ «Аграрний фонд» та ТОВ «ІА «Інтерфакс-Україна» спростувати на власних офіційних веб-сайтах оприлюднену ними недостовірну інформацію.

Суд погодився з аргументами Страхової компанії “БРОКБІЗНЕС” та визнав недостовірною інформацією, яка була оприлюднена 16.03.2015 р. Головою конкурсної комісії ПАТ “Аграрний фонд” Євгенією Кондрат та опублікована 17.03.2015 о 12:30 на офіційному веб-сайті Товариства з обмеженою відповідальністю  “Інформаційне агентство “Інтерфакс-України” в мережі Інтернет  в статті  під назвою “Условия конкурса Аграрного фонда на страхование форвардних закупок в 2015 г. соответствуют 11 страховщиков”. В тексті опублікованої статті з посиланням на Голову конкурсної комісії ПАТ “Аграрний фонд” Євгенію Кондрат,  зокрема зазначалося, що Національна комісія що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг подавала інформацію  до Кабінету Міністрів України відповідно до якої позивач пов’язаний із “схемним страхуванням”.

Під час судового розгляду, Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» довела, що дії  відповідачів щодо поширення недостовірної інформації негативного характеру про причетність Компанії до «схемного страхування», а також про невідповідність її критерію «належна ділова репутація», є наклепом та дискредитують Страхову компанію «БРОКБІЗНЕС».

Хочемо відмітити, що Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС», працює на страховому ринку України з 1993 р., і завжди вела свою діяльність прозоро та у повній відповідності до вимог чинного законодавства України.

Керівництво Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» наголошує на неприпустимості дій, які посягають на ділову репутацію компанії, та залишає за собою право застосовувати всі передбачені законом механізми для захисту своїх прав та законних інтересів.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес