Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» впровадила новий продукт – добровільне страхування бджолосімей

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» одна з перших на вітчизняному страховому ринку впроваджує новий страховий продукт – добровільне страхування бджолосімей, який надає страховий захист бджолосім’ям у вуликах від таких ризиків як: захворювання на хвороби, крадіжка з проникненням, пожежі, дії стихійних явищ, раптове отруєння.

Добровільне страхування бджолосімей, надає всебічний страховий захист майнових інтересів, пов’язаних з володінням, користуванням і розпорядженням майном (бджолосім’ями). Договір може заключити будь-яка особа при наявності необхідних документів:

  • про право власності пасіки;
  • ветеринарний паспорт пасіки;
  • довідка районного товариства пасічників або сільської/міської ради про те, скільки бджолосімей ви маєте на своїй пасіці;
  • документ про оцінку вартості бджолиної сім’ї на Вашій пасіці .

Вартість страхування визначається та узгоджується в процесі переговорів в залежності від об’єкту страхування, від обраної групи страхових ризиків, максимальної суми відшкодування страхових збитків, страхового покриття, франшизи, інших факторів. Так, при страхуванні бджолосімей тариф складає від 0,3% до 7%, з франшизою 2%.

«Кожний страховий продукт, розроблений нашою компанією, базується на глибокому вивченні потреб споживачів і відповідає запитам ринку. А страхування бджолосімей повинно стати додатковим стимулом для розвитку бджільництва України та допомогти у відшкодуванні понесених збитків», – зазначила заступник директора департаменту з продажів з питань з агрострахування Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» Лідія Ситник.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні, 19 на обов’язкові види страхування.
Бджолина сім’я  – цілісна біологічна одиниця, яка складається  з однієї бджолиної матки, 15-60 тисяч у середньому робочих бджіл та приблизно двох тисяч трутнів.
Страховая компания Брокбизнес