Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» вітає збірну України по футболу з виходом у Євро 2016

ПодякаОфіційний страховий партнер Федерації футболу України Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС»  вітає з виходом у фінальну частину чемпіонату Європи 2016 збірну України з футболу.

Це сталося завдяки перемозі команди в м. Львові (2:0) та нічиєї в м. Мариборі (1:1). Вперше Збірна України вийшла до Чемпіонату через плей-офф.

«Ми будемо і надалі підтримувати нашу збірну у наступних матчах, в тому числі і влітку у Франції на Євро 2016. Віримо, що наша головна команда країни досягне великих успіхів в цьому Чемпіонаті. Вболіваймо за Україну!» – привітав Перший заступник Голови правління Горельцев Андрій.

 Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 38 ліцензій, з них 20 на добровільні та 18 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес