Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» вирішила боротися за можливість заощадити 1,4 млн грн. державних коштів

У серпні 2016 року Публічне акціонерне товариство «УКРТРАНСГАЗ» оголосили про відкритий тендер на закупівлю послуги щодо страхування автотранспорту (Послуги зі страхування цивільної відповідальності (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)) на суму 3 111 325 грн. Про що було розміщено в електронній системі публічних закупівель ProZorro.

Згідно протоколу № 16/026-пр засідання тендерного комітету від 19.09.2016: «в процесі розгляду тендерної пропозиції учасника торгів ПрАТ «Страхова компанія «Брокбізнес» по предмету закупівлі «Послуги щодо страхування автотранспорту (Послуги зі страхування цивільної відповідальності (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів))», пропозицію якого за результатами аукціону автоматично визначено найнижчою, постала необхідність звернутись до сторонніх організацій за підтвердженням/спростуванням інформації, яку надано учасником у складі своєї пропозиції.» Пропозиція Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» складала 1 652 640,79 грн без ПДВ. Тому тендерний комітет вирішив продовжити термін розгляду пропозиції. Наступним протоколом № 16/026-р розгляду тендерних пропозицій від 04.10.2016р. тендерний комітет вирішив, що «Пропозиція ПрАТ «Страхова компанія «Брокбізнес» не відповідає кваліфікаційним критеріям, визначеним тендерною документацією». Підстави зазначеного рішення викликають обґрунтовані сумніви у Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС».

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» акцептувало пропозицію іншої страхової компанії, яка склала 3 102 787,23 грн. На переконання Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» оголошений переможець, як раз таки не відповідає кваліфікаційним критеріям, визначеним тендерною документацією. Таким чином тендерний комітет ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» з надуманих підстав вирішив не заощаджувати 1 450 146,44 грн державних коштів. Не погоджуючись з таким непрозорим процесом закупівлі, 14.10.2016 р. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» оскаржила рішення тендерного комітету до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес